Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan legyen hatásos és...

Hogyan legyen hatásos és tartós a diétám?

Figyelt kérdés

Eléggé alacsony vagyok, tehát ha már magas nem lehetek, legalább az alakomra szeretnék nagyon odafigyelni.

Most 45 kg vagyok, de 43 lenne a cél. Összeérnek a combjaim, és szerintem túl széles a derekam, szóval sajnos elég aránytalanul oszlik el rajtam az a súly.

Egy nap hány kalóriát egyek? Egy héten mennyit sportoljak? Mennyi "bűnözés" fér bele? (Most nem arra gondolok, hogy egyedül felfalok egy egész pizzát, hanem inkább az ilyen apróságokra, pl.: egy db muffin, vagy mondjuk 2 sor csoki, esetleg egy péksüti).



2019. nov. 24. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Amiről beszélsz, az alakformálás. Heti 3-4 alkalommal bármilyen sport, amiben örömöt találsz.

Az arányaidat alapvetően nem tudod megváltoztatni!

2019. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összeérő comb alkati dolog, nem a kövérség/vékonyság fokmérője; ha elég széles a csípőd, enyhén O-lábad van, akkor még felesleggel sem érnek össze, ellenkező esetben pedig alultápláltan is.
2019. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen kérlek, ne akarj fogyni. Ha valaki, te biztosan messze álllsz azoktól, akiknek szükségük lenne rá.

Fentebb is írták, de igen, sport. Keress valamit, amit élvezel. Szebb lesz tőle az alakod, egészségesebb leszel, és változik a testzsír arányod. Ne akarj csontkollekció lenni, mert az nem szép. Egy egészséges, formás nő szép.

Ha mindenáron akarsz az étrendeden változtatni, akkor legyen egészséges. Süss, főzz magadra, kerüld a készételeket. Sok zöldség, hús, néha gyümölcs, és egy kis bűnözés. Az étcsoki pedig kifejezetten egészséges. No nem 3 tábla egy ültő helyben, de napi pár kocka bármikor. Teljes kiőrlésű dolgok, zabkása... Ilyesmik.

2019. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ohh, és ezt kihagytam: ha sportolni kezdesz, ne ijedj meg a plusz kilóktól. Az izom sűrűbb, mint a zsír. Lehet felmész majd akár 50 kilóra is, közben ugyanúgy vékony maradsz, de több erőd, energiád, állóképességed lesz.
2019. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!