Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étkezésemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok ugyan ez a fogyókúra témakör, de nekem nem a fogyás a célom, mert anorexiából gyógyulok. Mégis szeretnék véleményeket kapni a mai étkezésemről.

Reggeli:

80g zabpehely,

1,5 dl tej,

10g lenmag,

2 közepes méretű alma

Tízórai :

100%Pure whey csokis fehérjéből shake, 1 közepes méretű alma

Ebéd :225g (5db) túrógombóc cukor és tejföl nélkül

Uzsonna: 2 közepes méretű alma

Vacsora: 500g brokkoli,

150g sült csirkemell



2019. nov. 24. 13:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Még lenne egy utolsó kérdésem: van annak valami káros hatása ha túl sok almát eszem, mert ma is lecsúszott kb. 1kg alma ?
2019. nov. 24. 16:59
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Eleve magas a rost beviteled, kevés a fehérje és minimális a szénhidrát. Legalább cukor van benne. Maximum hígabb lesz a székleted.
2019. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi rosttól még nem lesz bajod - több ugyan, mint amit egy átlagember eszik, de az nem jó viszonyítási alap, hiszen a legtöbben nagyon kevés rostot fogyasztanak.


Alapvetően nem rossz, amin még javíthatnál, hogy az ebédben is legyen zöldség, meg lehetne több az ebéd. Ha elvivős étel kell, akkor persze ez nem olyan egyszerű, de ha otthon etted, akkor lehetett volna a túrógombóc előtt egy zöldségleves vagy lencseleves, borsóleves. Hüvelyesekkel érdemes lenne kiegészítened az étrendedet, mert fehérjét és jó minőségű szénhidrátokat tartalmaznak.


A csirkemell sütés előtt vagy után volt 150g? Ha sütés előtt, akkor az is lehetne több.


Almát egyél nyugodtan, amennyi jól esik.

2019. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
Én vagyok 178cm és 53kg és îgy is betegnek néznek, te 49kg-al szörnyen sovány lehetsz. Mindenféle szirszart összeeszel és csodálkozol, hogy (szerinted) falásrohamod van. (Szerintem meg szimplán éhezel egész nap) :)
2019. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés benne a zsír. Ehetnél tojást, vajat, másfajta húsokat, tartalmas leveseket is, gyümölcsből, zöldségből több félét.
2019. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

"100%Pure whey csokis fehérjéből shake"


nekem igazából ezzel van a legnagyobb bajom. nálam is egy talicska táplálékkiegészítő, fehérje stb. van otthon, de nem feltétlenül iszom minden nap és pláne nem erre helyezem a hangsúlyt.


főleg ha anorexiából gyógyulsz, fontos, hogy ne ilyenekkel helyettesítsd a rendes ételt (ennek egyébként mindenkinél célnak kellene lennie), hanem javítsd az étellel való kapcsolatodat és igyekezz teljes értékű, minőségi tápanyagokból összeállítani az étrended.

2019. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A fehérje shaket nem iszom most ittam másodszorra kíváncsiságból próbáltam ki ezt az ízt is, de nem tervezem rendszeresen fogyasztani
2019. nov. 25. 06:21
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
49kg őszintén még hova akarsz fogyni? Neked attól már nem lesz jobb alakod, neked formásodnod kell nem fogyni...
2019. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondta, hogy fogyni szeretne. Lehet, hogy ennél is soványabb volt előtte, most gyógyul.
2019. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"van annak valami káros hatása ha túl sok almát eszem,"


Puffasztó hatású, így túl soktól pukizni fogsz.

2019. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!