Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem a diétát! Mi a...

Most kezdtem a diétát! Mi a véleményetek a mai étkezésemről? Szerintetek jó? 5 kg-ot szeretnék leadni.

Figyelt kérdés

Reggeli: EnerBio vanilia chia zabkása (vízzel), kevés fahéj

Tízórai: 1 kicsi golden alma

Ebéd: Szardínia konzerv paradicsomszószban, 1 db búzás rozsos abonett

U: 5 db (15g) Detki cukormentes teljes kiörlésű háztartási keksz

V: 2 db füstölt pulykavirsli (70g) 4 db fehérjéből tojásrántotta (10 g proactiv vajon), paradicsom, uborka



2019. nov. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Ezt így ebben a formában nem fogod tudni tartani, ez éhezés.

Ha mindenképpen diétát szeretnél tartani, a 160 grammos szénhidrát diétával még ki sem cseszel magaddal, éhen sem halsz, de legalább nem csak rövidtávon tartható és hatásos.

2019. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem elég.

A koplalás nagyon kártèkony...

Azért az 1300kcal legyen meg.

2019. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan hány kalória ez, de 1000 körülre tippelem, az meg nagyon kevés.
2019. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Értelmes ételt mikor eszel húst, zöldségeket? Értem, hogy a tojás sárgája zsíros, de erre szükséged van; ráadásul csak este fogsz jól lakni, egész nap éhezel.
2019. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor kezdjük az alapoknál. Alapvető dolog a víz! 3-4 liter/ nap ez elősegíti a tápanyagok szállítását a sejtekhez és egyéb jótékony hatása van.

Az egészséges táplálék teljes értékű, finomítatlan, változatos, otthon elkészített.

12 óra teljen el vacsora és reggeli között.

Rost dús étkezés!!! ami napi minimum 30g

Fehérje 15-20% fehérjéből 30% zsírból és 50-55% szénhidrátból álljon.

Napi 5x étkezés egyformán elosztva az arányokat.

Ajánlott zsírbevitel: Telített zsírsav 10%

1xesen telített zsírsav 12 és többszörösösen telített zsírsav 6-8%

Emellett fontos a b6 és b3 eszenciális zsírsav.


Egyébként meg a 2 db virsli helyett inkább megcsinálhattad volna a tojássárgáit is... Sokkal több tápanyag van benne amit a szervezet hasznosítani tud.

Amit most leírtam az alapján rémes amit ettél most.

2019. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Jaj de bírom ezt...Itt gyakorin egyszer azt szajkózzátok hogy az életmódváltás miatt olyan étrend kell, amit élete végéig tud tartani. Aztán meg minden kajára annyi a reakciótok hogy ez fos, csak a csirkerizs a jó... És ha ő azt nem tudja tartani mert nem szereti?

Az a lényeg, hogy ne szemetet egyél. Ez az étrend teljesen jó, a testedre hallgass, tudni fogod mire és mennyire van szükséged. Ha neki több kell akkor többet fog enni.

2019. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kor/nem/cm/kg????
2019. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6.

A tested tudja mennyi és mi kell? Akkor miért vannak a 150 kilós emberkék? Miért van fogyókúra rész a gyakorikérdéseken? Az életmód váltás nem azért kell, hogy lefogyj 10 kilót utána meg eheted a szemetet megint. Az életmód váltás azért kell hogy 50 évesen ne rokkanj bele egy stroke, infarktus vagy esetleg daganatos betegségbe.

En pl. Nagyon édesszájú vagyok a testem azt kívánja. Napi 10 chips pont jó rá hisz tudja.

Oroszország és egy másik ország között van egy sziget... 106 év az átlag életkor mert nem szemetet esznek és még dolgoznak :)

2019. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Nem ilyen végletekben gondolkodtam. Amit leírt a kérdező az csak egy napi étrend, nekem is van hogy kevesebbet eszem egy nap, ez nem koplalás. Holnap vagy holnaputánra meg fog éhezni, akkor enni fog többet (és mást) ha mentálisan egészséges akkor nem fogja magát éheztetni.
2019. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!