Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriára lenne szükségem?

Hány kalóriára lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Tegnap sikeresen eltörtem a lábam így Karácsonyra és most ugye csak feküdni tudok.Már évek óta fogyókúráztam/életmódot váltottam és ehhez hozzájárt ,hogy gyalog jöttem/mentem mindenhova ez volt kb napi 10km vagy néha több séta meg az iskolai laza tesiórak .Nagyon nem szeretnék hízni kb 30kg-ot fogytom most 80 valamennyi lehetek és 170 cm (lány ) Szerintetek egész napi fekvéssel hány kalóritát kéne ennem ,hogy tovább fogyhassak?

2019. dec. 23. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Én nem fogyóznék, ha a testemnek újjáépítésre van szüksége. Amúgy is karácsony közeleg. Függeszd fel a fogyókúrát egy 1-2 hétre!
2019. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A regenerálódáshoz szükséged van energiára. Figyelj oda, hogy ne egyél össze-vissza, és minél több zöldség legyen.
2019. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ne akarjál fogyni, mert így úgyse tudsz, csak szintentartani. Nulla mozgással nyilván szinte csak alapanyagcsere, tehát egyél feleannyit az adagokból, mint a többiek, és a sütibe épp hogy csak kóstolj bele. Szerintem olyan 1200 kalória lehet. Gyönyörű teljesítmény a 30 kiló!
2019. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thoughtful ***** válasza:
Baratom most oktoberben törte el a lábát és elötte se volt vékony és most se az de lazan fogyott 5kgot nem mozgott és sztem nem is evett keveset bar azt allitja h ő odafigyelt mégis mindig duplán vacsorázott
2019. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél kb annyit, amennyit eddig, így nem leszel éhes, és kb súlyt fogsz tartani mozgás mellett
2019. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* mozgas nelkül
2019. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!