Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyni szeretnék. Megfelelő...

Fogyni szeretnék. Megfelelő ez így?

Figyelt kérdés

Étrendem:

Kalóriabázist használom, 1200kcal-t viszek be maximum egy nap. Reggelire ezeket szoktam enni: zabkása, banán, kefír, teljes kiőrlésű kenyér, főtt tojás, paprika, paradicsom, stb... Próbálok ebben az időpontban a legtöbb kalóriához jutni, emellett a fehérjére és a zsírokra is odafigyelek. Ebédre nincs étrendem, menzán élek. Ott mindig megnézem a kalóriákat (fel van tüntetve) és az alapján eszek belőle. Rizsből, krumpliból és tésztából a felét meghagyom, és inkább megeszem a többi értékesebb ételt. Vacsorára ezeket eszem: jégsaláta, uborka, joghurt, túró, cottage cheese, sovány húsok, brokkoli, tojás, tofu, stb...

Reggelit kávéval kezdem, cukor nélkül iszom mandulatejjel. néhanapjan kevés cukorral iszom egy egy zöld teát is.

Ezek mellett sportolok is lassan egy hete, viszont ezzel gondban vagyok még. Még próbálgatom az edzéstervet kifejleszteni magamra, ami jelenleg így néz ki:

Hétfőn HIIT edzés, 20 perc, kedden tesi órán sját testsúlyos edzést végzek főleg hasra, derékra és lábra, ezt este kiegészítem 40-50 perc kocogással, szerdán este szintén ennyi kocogás (néha kerékpár), csütörtökön ugyanaz, mint kedden, pénteken pihenő (nincs aznap időm rá, úgyhogy ez a nap a pihenőm) szombaton HIIT és kedvtől függően kocogás, vasárnap HIIT vagy erősítés. (A vasárnap néha pihenő lesz, ha fáradt leszek)

Edzéshez hogyan kell az étrendet igazítani? Mikor és miket kell enni?



2020. jan. 29. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmit sem írtál az adataidról, nem lehet válaszolni.
2020. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Privátban írtam az előztem szólónak, mart nagyeszű vagyok, és nem ide írtam.

Szóval: 176cm, 72.5 kg, mellbőség 97, derêk 84, csípő 99, testzsír 32%

Edzettnek nem mondhatom magam, alig van rajtam izom. Eddig szemét kajákon éltem, túlettem magam, nem figyeltem magamra. Változtatni kell az alakomon, fogynom kéne, plusz formásodni

2020. jan. 29. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A napi max. 1200 kcal nagyon kevés ennyi mozgás mellett, ilyen fiatalon. Amúgy elég jónak tűnik az étrended, de egyél többet.
2020. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre oda is figyelek, ha edzek, ami nyilvánvaló, akkor kb annyit eszek pluszba, amit aztán leedzek, így álatalában kijön 1200 kcal.

Edzés előtt és után hogyan kell enni? Mire kell figyelni, hogy mit és mennyit egyek?

2020. jan. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!