Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend megfelelő ha 5...

Ez az étrend megfelelő ha 5 kilót szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

R:tojásrántotta kevés sajttal vagy sonkaszalámival és zöldséggel és 2 db abonett vagy zabkása(vízzel) gyümölccsel

T:gyümölcs vagy natúr joghurt

E:hal/csirke/pulyja zöldséggel és rízzsel

U:gyümölcs/joghurt/abonett sonkaszalámival,sajttal és zöldséggel

V:hal/pulyka/csirkemell zöldséggel



2016. jún. 28. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne egyél gyümölcsöt a 2. étkezés után, sok a gyümölcscukor benne.

Joghurtból csak 0%osat, és nézd meg jól a címkét, nagy átverés sok natúr joghurt mert tele tolják cukorral.

Sonkaszalámiból is olyat válassz lehetőleg minek 80-90%körül/fölött van a hústartalma.

Uzsonnára is a vacsi sort edd inkább és vacsinak meg fehérje ideális.

Egyébként nem csak a minőség de a mennyiség is számít, szóval azokra is figyelni kell.

2016. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel 6 után gyümölcsöt, akkor teljesen rendben van. Tény, hogy van benne gyümölcscukor, de a szervezetnek szüksége van a cukorra, ahogy a zsírra és a szénhidrátra is -a kulcs abban rejlik, hogy milyen formában. Tehát egy barack sokkal jobb cukor, mint egy nagy szelet csoki torta, tejszínhabbal.

Szerintem jó az étrend, csak kicsit egyhangú. Mindennap ezt enni, hát, ha te kibírod oké, de csomo más, kreatív -ugyanannyi kalóriás- megoldás is van. Uzsonnára chia magos puding gyümölccsel, reggelire tk. kenyér te magad által elkészített zöldségkrémmel, rizstejes kakaó...Néha nyugodtan megengedheted magadnak, hidd el :)

Sőt, 2 dkg 70%-os étcsokit is megengedhetsz magadnak egy-egy szombaton, a zabkása után, az abonett helyett. Vagy ha már zabkása -egyszer elkészítheted almás-fahéjas-tejesen, máskor vízzel felöntve mazsolával és banánnal, vagy mandulás-karobporosan. Keress efféle receptek után a neten, hihetetlen sikerélmény a te magad készítette dolgokat -és ha nem élsz egyedül, még nagyobb örömet tudsz nekik szerezni.

2016. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Almát vagy körtét uzsonnára/vacsorára is ehetsz.

Csak más gyümölcsöket ne és almából célszerű nem túl savasat választani,mert az kikészíti a gyomrot.

Én is ettem,közben 5 hónap alatt fogytam 12 kilót.

Ne egyél rizst. Nagyon magas a glikémiás indexe és abonettet sem kell mindenhez enni.

Reggelire/uzsonnára tökéletes,de utána már nem ajánlott.

2016. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!