Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kaloriat egyek, hogy...

Mennyi kaloriat egyek, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Kozel 1500kcal az alapanyagcserem.Na mar most en 1200 kalorias dietan vagyok.Nagy baj,hogy nem 1500 kaloriat eszek?En azt soknak talalom,mivel nem vagyok magas.Heti 3 tesink van,plusz aki akar,az mehet roplabdazni,en meg jelentkeztem,szoval ha ugy nezzuk,akkor heti 4x sportolok (nem nagy edzes).Heti fel-egy kilo fogyas lenne a celom ZSIRBOL.Altalaban maximum 80g ch-t,80-150g feherjet,70-80g zsirt eszek.
2020. febr. 24. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Ha suliba jársz akkor meg fejlődésben vagy, ilyenkor különösen káros alapanyagcsere alatt enni! Meg eddzel is, tehát szerintem kb 1800- 2000 kalóriát elégetsz. Próbálj meg ha már muszáj minden nap sétálni egy órát vagy ilyesmi, de legyen meg az 1500 kalória változatos ételekből, s nem szabad koplalni, mert ennyivel úgy nagy lesz az izomveszteség, pláne ha kis súlyból fogynál!
2020. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!