Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma 300 kalóriával kevesebbe...

Ha ma 300 kalóriával kevesebbet ettem akkor azt holnap bepótolhatom hogy 300 kalóriával eszem többet?

Figyelt kérdés
Fél év fogyókúra után sikerült végre lefogynom majd +1 hónapig tartott kitapasztalni hogy hány kalóriát ehetek egy nap a súlytartásért ami nálam 1800 kalória kereken, viszont ma 1500 kalóriát ettem és már nem is terveznék enni igazából mert most valamiért nem kívánom az ételt, és ebből adódik a kérdésem hogy azt a 300 kalóriát amit nem vittem be ma azt akkor holnap bevihetem pluszba? ezzel nem kavarok be a szervezetemnek?

2020. márc. 22. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megeheted, de ha ma az 1500 is elég volt, akkor teljesen felesleges.
2020. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint az élet más területén. a fogyózásnál is követelmény a RENDSZERESSÉG.

Mi hátrányát érzed a -300 kalóriának?

2020. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Képzeld el úgy, hogy a kalória 24 óránként "resetel" (nem tudom mennyire túlzó adat), ha ma megettél 1500 kalóriát, úgyhogy 1800nál van súlytartás fogysz (nyilván nagyon minimálist, a mérleg sem fogja jelezni), aztán ahogy másnap van egy kiadós alvás után jön a reset és 0-ról indulsz. Ha holnap megeszel 2100 kalóriát az 1800 max helyett hízni fogsz. Nyílván ezt sem fogja még a mérleg kimutatni. Viszont számít a genetikád hogy inkább soványabb típus vagy, vagy hízékony mert akkor minden kalória számít hisz nek égetsz gyorsan.
2020. márc. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!