Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen étrendet folytassak?

Milyen étrendet folytassak?

Figyelt kérdés

És mi az konkrétan higy életmód váltás?

Az első kérdésre visszatérve.1440kcal-t fogyasztanék most kezdem a diétát és nem tudom ez még higyan működik.Miből mennyit ehetek,konkrét étrend(pl tapasztalatból)

Köszönöm



2020. márc. 27. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha semmilyen adatot nem közölsz magadról, akkor az általános válasz az, hogy egyél kevesebbet!
2020. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laylah ***** válasza:
67%

Nem tudjuk, hány éves vagy, pl. Hiába mondom, hogy vegyél kezdetnek fehérjeport, ha nincs pénzed, mert diák vagy, ráadásul anyud főztjét eszed, akkor teljesen mindegy.

Én 1320-1380 kcal közti diétát csináltam magamnak 3 hétre.


Egyébként az életmódváltás azt jelenti, hogy a fogyókúra az nem fogyóKÚRA, tehát nem egy adott időpontig tart az egészséges étkezés, hanem egész életedben ezentúl. Tehát nem tész vissza a célod elérése után a korábbi étkezési szokásaidhoz, hiszen egyértelmű, hogy ha azok jók lettek volna, akkor nem híztál volna meg.

2020. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Vegán. WHO is megerősítette, hogy BÁRMILYEN életkorban egészséges lehet az ember kizárólag növényi alapú táplálékon. A legtöbb mai embert érintő betegség visszafordítható vagy megelőzhető ezzel az életmóddal.

Ajánlok két könyvet ezzel kapcsolatban: Növényi étrend a teljes életért

Hogy ne halj meg

2020. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a kalória számlálás bevált. 70+kg-ról fogytam le 53ra kb 1 és fél év alatt. Először ugyanúgy ettem csak kevesebbet(kcal szerint). Aztán később rájöttem, hogy többet ehetek ha egészséges kajákat eszek. Meg elkezdtem edzeni, ami nagyon fontos -anélkül nem nagyon lehet fogyni. Szóval fokozatosan elértem az életmód váltást és lassan 2 éve már tartom. Viszont az hozzá tartozik a történethez, hogy 17-18voltam mikor elkezdtem, szóval könnyebben fogytam.

Egyébként -350-450 kcallal ettem kevesebbet, ha ez segít.

2020. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!