Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit/mit kéne ennem, hogy...

Hantosb8 kérdése:

Mennyit/mit kéne ennem, hogy elérjem a megfelelő testzsírszázalékot?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 74 kiló és 16% körül van a testzsírszázalékom, de szeretném ezt lejjebb vinni, hogy jobban nézzek ki, esteleg kockahasam legyen. Mennyi idő lenne ezt megvalósítani, illetve mire kéne figyelnem a táplálkozásban. Naponta kb 25 perces HIIT edzéseket csinálok.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 31. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy természetesen fiú vagyok! :D
2020. márc. 31. 15:29
 2/8 A kérdező kommentje:
És a magasságomat is kihagytam, 177cm vagyok :)
2020. márc. 31. 15:51
 3/8 anonim válasza:
Milyen magas vagy? Most hogyan étkezel?
2020. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
177cm magas vagyok és próbálok egészséges étkezni. Reggelire általában 3 tojásos rántottát eszek vagy zabpelyhet egy kis fehérjével és banánnal. A fő étkezések között gyümölcsöket fogyasztok természetesen mértékkel(narancs eper meggy banán). Mivel még a szüleimmel élek ezért azt eszek ebédre, amit főznek, de koretnek csak rizst(barna sima jázmin) kuszkuszt és ilyeneket eszek. Az édességeket a cukrot fehér kenyeret próbálom kerulni. Vacsorára általában egy shaket eszek egy kevés gyümölccsel.
2020. ápr. 1. 21:07
 5/8 anonim válasza:

A 16% testzsírt azt te magad állapítottad meg vagy lemértek?


Ha tényleg leakarsz adni belőle én a helyedben több fehérjét ennék és kevesebb gyümölcsöt (a cukor miatt). Ebédre tudnál néhány példát írni?

2020. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap például lecsót ettem jázmin rizzsel, ma pedig chilis babot kuszkusszal. Próbálok kis adagokat enni belőlük, mert tudom nem a leg egészségesebb kaják :). Meg a suliban mérték a testzsírszázalékomat azon a mérlegen amit pluszba még meg kell fogni, tudom, ezzel sem tudnak pontos adatot adni, de 16-17 százalék körül voltam.
2020. ápr. 2. 13:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Szoktunk meg grillezni csirkemellet, mellé salátát szoktam enni.
2020. ápr. 2. 13:30
 8/8 anonim válasza:

Sulis mérés kuka, össze-vissza mérnek azok a szerkezetek.


74 kg-os fiúnak szerintem kevés az a tápanyag amit "tiszta" kajából viszel be, a gyümölcs pedig csak megdobja a ch mennyiségét.

Kicsit olvass utána a táplálkozásnak és alkalmazd is. Szinte biztos vagyok benne, hogy "mennyiségileg" többet fogsz enni, de minőségben is.

2020. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!