Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tudnék kezdeni a combommal?

Mit tudnék kezdeni a combommal?

Figyelt kérdés
158 cm vagyok és 45 kg. 55-ről fogytam le körülbelül fél év alatt.(nem eszek búzalisztet és cukrot) Sokkal kisebb a derekam, a csipőm, szép lapos a hasam, viszont a combommal bármit teszek nem tetszik. Napi 7 km-t biciklizek, csinálom a gyakorlatokat,guggolásokat ezerrel még sincs eredmény. Megmarad 48-49 cm. Már zsírlesziváson gondolkodok konkrétan. Valakinek van ötlete miért nem sikerül leadni a felesleget erről a területről?

2020. ápr. 14. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van a combod, csak izmosodik.
2020. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Számok alapján nincs veled semmi gond.

Szerintem fejben van a baj inkább. Zsirleszivasra meg semmi szükség. Próbáld ki inkább a szalkasitast.

2020. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2020. ápr. 14. 11:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond az adataiddal. Én 156 cm vagyok, 50 kg, kockás has, izmos fenék, comb... Szóval arányaiban még "vastagabb" is vagyok nálad, de maximálisan elégedett vagyok. Kötve hiszem, hogy bármi valódi gond lenne veled.
2020. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megertem a problemad. 165 cm vagyok, csak 50 kg alatt lesz aranyosan vekonyabb a combom.
2020. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy olyan alkatot akarsz, ami nem a tiéd. Kinézed ezeket a pálcika lányokat, de neked ehhez éhezni kellene. Ha minden nap bicajozol és sokat erősítesz, az vastagít. Ha abbahagynád és figyelnél a táplálkozásra, vékonyabb lenne a combod, viszont kevésbé formás. Na, mivel jársz jobban?
2020. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én arányos vagyok,sőt a lábam még vékony is a testemhez képest de az álmom az olyan alak,ami vékony,de a comb-fenék nagyobb*-* nekem meg soha nem lesz olyan
2020. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan alkatom van alapjáraton, hogy fent nagyon vékony vagyok, lent viszont kerekebb. Máson nagyon szépnek tartom ezt a testalkatot de nekem szörnyen áll véleményem szerint. Akkor megnyugodtam mert ezek szerint az izomtól érzem vastagabbnak és nem a feleslegtől.
2020. ápr. 15. 11:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Körte testalkatod van, fogadd el, bármilyen súllyal mindig picit combosabb leszel, tudom, mert én is ilyen vagyok. Én nagyon szeretem így magam, szerintem hihetetlenül nőies és esztétikus, mikor valakinek vékony dereka van nagyobb csípővel és combokkal, arról nem is beszélve, hogy most ez a "divat" is.

A pasik is imádják, szóval tényleg nem kell emiatt aggódni. :)

2020. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, én persze értem de saját magamnak szeretnék megfelelni, hiába tetszik másnak ez a testalkat:) de nagyon aranyos vagy.
2020. ápr. 17. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!