Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyha ma rengeteget ettem,...

Hogyha ma rengeteget ettem, de holnap nagyon alacsonyra csökkentem a kalória bevitelemet nem fogok hízni ugye?

Figyelt kérdés
Tehát már hetek óta benne vagyok a diétámba viszont ma egy picit elszaladt velem a ló és jóval többet ettem a kelleténél, szerintetek beválhat az ha holnap jóval lecsökkentem a kalóriákat? (Csak segítő jellegű válaszokat szeretnék!)

2020. ápr. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Folytasd a diétád annak rendje szerint!
2020. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyival kevesebbet holnap, mint amennyivel többet ettél ma!
2020. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
27%
Ezek frankón komoly kérdések?
2020. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ma velem is ez történt,de ilyenkor utána mégjobbam beindul a fogyásom:)) csak tartsd normálisan a diétát holnap, egy nap alatt nem lehet se hízni,se fogyni! De ne mérd meg magad,mert benned lesz a sok kaja és amiatt több lehet a súlyod. Viszont az nem zsír
2020. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem ez a leheto legrosszab folytsad ua
2020. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folytasd azt a diétát ami a sok evés előtt volt. Valószínű a szervezeted ki volt éhezve valamilyen szinten, hogyha jó kajákból ettél sokat. Lehet túl alacsony a kalória beviteled, vagy gyorsan csökkentettél rajta sokat. Hogyha meg egészségtelen ételek is becsűsztak, hát ez van, ne görcsölj rá, fogd fel inkább élvezetként. Holnap próbálj meg úgy enni mint annak előtte, mert ha most elkezdesz koplalni, csak még jobban "kiéhezel", és újabb falás lesz a vége. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2020. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezután egyre többször fog megtörténni veled, hogy többet eszel, mint amennyit előírtál magadnak. Minél jobban kompenzálsz, annál többször veszíted el a kontrollt, és hízni fogsz. Nem tudod legyőzni a testedet. Fogadd el, és hagyj fel a diétázással! Sok vesződség semmiért.
2021. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!