Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti mivel motiváljátok/jutalmaz...

Ti mivel motiváljátok/jutalmazzátok magatokat diéta közben?

Figyelt kérdés
Szoktátok jutalmazni magatokat? Félreértés ne essék, nem csalónap meg csalókaja, meg ilyen jutalmakra gondolok! Hanem inkább olyanokra, amik támogatják az életmódváltást és még nagyobb löketet adnak. Van nektek ilyen? Milyen időközönként, hogy működik?
2020. ápr. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Proteinszelet, Biotech-es, ez belefér.


Aztán(mivel nem kaját kérdeztél): új szoknyák, edzőcipő-minőségi,mert balesetem volt-, és beszereztem egy SOTE-sok által használt anatómia atlaszt, hogy jobban megismerjem a testem.

2020. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj,most látom, hogy mégiscsak félreértem:


Hétvégénként reggelire diétás lecsó(320 kcal), gombapörkölt csirkemellfilével, mindenféle zsiradék nélkül, csak vízzel öntöm fel. Ez 220 kcal, 120 g csirkemellet használok,mellette csak gomba,hagyma, fokhagyma van benne vízzel. Olaj,zsiradék nincs.


A Lipóti-DIA péksütijei az én diétámba is beleférnek, heten 2-3 alkalommal azt reggeliztem, mégis brutál feszes fenekem lett, mert alapanyagcsere felett 100 kcal-lal, bőven súlytartó alatt diétáztam és edzettem teremben, heti 4 alkalommal kb. 50 percet-1 órát.


Az édesburgonyachipshez sütőpapíron,sütőben semmiféle zsiradék nem kell, csak rakd őket külön egymástól. Ha hosszúkásra vágod, és zöldfűszerrel,fokhagymával ízesíted, akkor bizony sültkrumpiélmény lesz belőle, csak ne adj hozzá semmilyen zsiradékot!


A smoothie-nak(cukormentes mandulatejjel) is meg lehet edzés után a helye. Cukkinis brownie lisztmentesen szintén mehet, nálam egy teljes süti 350 kcal, 6 szelet lesz belőle(igen,mindent patikai pontossággal mérek). A Peak oldalán van azt hiszem a recept.


Ha hiányoznak a hagyományosabbra emlékeztető ízel, a cukkini/brokkolifasírt önmagában is jó, de darált csirkemellel összegyúrva is:) 200 g cukkini/brokkoli, 120 g csirkemell, ennyi, semmi más nem kell bele!

2020. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen a fasírthoz nem teszek se lisztet,se zsemlemorzsát, se zsiradékot, se olajat, csak hagymát és fokhagymát,valamint fűszert, ha olyan kedvem van. Nem légkeveréses a sütőnk, így simán sütőpapíron 20-30 percig sütöm,állagtól függően.


A cukkiniből jól nyomkodd előtte ki a vizet!



A Szafi termékeket nagyon ajánlom,brutálisan jók, és nagyon szépen lehet velük formásodni. A kedvencem a bolognai és az édes-savanyú adag, tk tésztával előbbi 398, utóbbi barna/basmati rizzsel 350 kcal tartalmú nekem, nem több, és jó nagy tányérnyi adagról beszélünk.

2020. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem-nem, nem értetted félre, egyáltalán nem ételekre gondoltam, bár ezeket is jó volt olvasni, de olyanokra gondoltam, amiket az első válaszodban írtál, és tök jó ötletek, köszi!
2020. ápr. 24. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából ez az egész diéta jutalom. Hamar elkezdett látszani a zsír csökkenése, és életemben nem ettem ilyen jókat. Gyakran böngészek új recepteket, hogy minél változatosabb legyen.

Holnap reggelire pl banánpalacsinatát csinálok, házi nutellával (kókuszzsír, holland kakaó, étcsoki) és egy kis plusz vaníliás cukormentes proteinnel. Ebédre tortilla alapú pizzát csípős csirkével. Vacsorára garnélás salátát. Mégis milyen jutalom kellene még? :D Nyilván nem minden nap ennyire extra, de a hétvége igen. Ellenben én alapvetően nagyon szeretem a csirkét és a zöldségeket,szóval hétköznap sem szenvedek, de olyankor ott van a szója joghurt egy kevés mandulával, vagy ami épp van itthon.

Jutalom még párom tekintete, mikor megakad rajtam a szeme, és hogy jobban állnak rajtam a ruháim, energikusabb, kiegyensúlyozottabb vagyok.

2020. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ruhááák:D

N/27

2020. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én rákaptam a netes rendelésre :-D

Szülés után 72 kg voltam, de borzalmasan éreztem magam, már lefogytam a szülés előtti súlyomra (65 kg), és már nem L-es , hanem M-es ruhákat hordok. Amkor megjön egy rendelt M-es ruha erőt ad a folytatásra :-)

2020. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ügyes vagy-gyal. Néha azért kert kibírtam étkezés nélkül, néha meg azért, mert le mertem ülni enni :D Vállonveregetem magam mindkettőért.
2020. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!