Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diétázók! Baj ha csak kardio...

Diétázók! Baj ha csak kardio edzést, illetve saját testsúlyos gyakorlatokat csinálok, súlyzósat pedig nem?

Figyelt kérdés
Aerobic, tabata videókra szoktam mostanában itthon mozogni,vagy ha jó az idő futok egyet. Pluszban még néhány gyakorlatot el szoktam végezni itthon, mondjuk az tényleg minimális( plank, hasprés, felülés, gugolások). Jó így fogyáshoz ez a fajta mozgás, vagy érdemes lenne súlyzós edzést is végeznem? Olvastam hogy a kardiot érdemes súlyzóssal kombinálni. Attól nem félek hogy lógna a bőröm. Fiatal vagyok és kis súlyfeleslegem van.

2020. ápr. 18. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2020. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A súlyzókkal gyorsabban eredményesebb leszel, de ez nem jelenti azt, hogy csak azzal lehet alakot formálni. Saját súllyal is sokáig el lehet jutni, de a helyedben a felsoroltakon kívül csinálnék pár pluszt felsőtestre. Ne aggódj, nem lesznek hatalmas bicepszeid. Viszont a helyes tartáshoz elengedhetetlen egy korrekt hátizom, és a kerek vállak is kifejezetten esztétikusak.
2020. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb kombó: aerob mozgásforma (zsírvesztéshez) + saját testsúlyos gyakorlatok, illetve súlyzós edzés (izomnöveléshez, formásodáshoz). Természetesen a megfelelő étrend is fontos, emelt fehérjebevitellel.
2020. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a pontos célod. Jó ez amit csinálsz fogyáshoz, egy egészséges testhez, ami jól néz ki. Ha testépítés, izom növelés a cél, arra nem jó. De jó alakod lehet és fogyhatsz is így.
2020. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem baj,súlyvesztéshez tökéletes:)) a tabata az amúgy is nagyon jó,én is csináltam egy ideig és tényleg hatásos volt!!
2020. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!