Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt fogyhatok 12...

Mennyi idő alatt fogyhatok 12 kg-ot így?

Figyelt kérdés

Minden nap reggel futok kb 20 percet és este is edzek otthon kb 45 percet. Emellett hétfő kedd szerda csütörtök és pénteken 1200 kalóriát eszek és csak egészséges ételeket. (Zöldség, gyümölcs, tejtermékek, sovány húsok)

Szombatonként pedig bűnöző napot tartok tehát ehetek kevésbé egészséges dolgokat és nem számolok kalóriát. Vasárnap pedig csak vizet iszok vagy nagyon keveset eszek. Mennyi idő alatt fogyok így 12kg-ot? Vagy min kéne változtatnom még?



2020. ápr. 21. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Édesem, garantálom neked,hogy ebből se jó forma, se szép alkat nem lesz, és ezt nem sértegetésből mondom.


Marha könnyen lenullázod a heti deficited a mértéktelen csalónapokkal, olyan,mintha nem is diétáztál volna. Azt meg inkább nem is kommentálom, milyen jó ötlet csak vizet inni, nem étkezni, biztosan raktározni fog a szervezeted, és nem fog csökkenni a súlyod a mérlegen sem, meg az sem, amit a tükörben látsz.


Könyörögve kérlek, ne tedd ezt magaddal. Akkor leszel bombanő, ha normálisan,a BMR-ed alá nem menve étkezel, sőt, sportolással méginkább megugrik a kcal igényed.


Hány éves vagy, milyen magas, és hány kiló? Egyáltalán mennyi a BMR-ed?


Fogadd el tőlem ezeket a jó tanácsokat, az eszetlen kamaszlány diétáimnak köszönhetően cukorbeteg lettem, most 59 kg és elég formás, sportos vagyok, na de nem kellett volna ennyit küzdenem érte, ha pontosan nem ilyen ostobaságokat csináltam volna, mint a tiédhez hasonló diéták. Tudod, milyen jó érzés reggel az ilyenek miatt cukorméréssel kezdeni a napot, meg egy vagyont költeni diabetikus élelmiszerekre? :( Tényleg nem bántani akarlak, hanem segíteni: te ne tedd ezt magaddal, neked még van más választásod!

2020. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az úgy jobb lenne ha nem tartanék csalónapot és utána is ennék rendesen? Tehát ha az 1200kcal + sportot csinálom akkor jó lesz?
2020. ápr. 21. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
1200 kcal is nagyon kevés, súlytól függően legalább 500al ehetsz többet. És nehogy azt mondd hogy 165 centtnél 63 kilóról akarsz fogyni
2020. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SZücsöm ***** válasza:
Hány kiló/éves/cm vagy? Fiú/lány? Ezen adatok nélkül is nehéz látatlanba tanácsot adni, de nélkülük csak sötétben tapogatózunk.
2020. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

16/L 160cm 57kg

Tudom hogy nem vagyok nagyon kövér de akkor is le szeretnék fogyni ennyit mindenképpen szóval nem kérek olyan válaszokat hogy nem kéne ennyit fogynom.

2020. ápr. 21. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Így látatlanban is azt mondom, neked max. alakot kéne formálnod ilyen paraméterekkel. Vigyázz, mert nekem 45 kilónál már leállt a menstruációm, marha kevés az 160 cm-hez, nehogy te is így járj.
2020. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Mindenképpen lefogyok max majd ha gáz van visszaveszek.
2020. ápr. 21. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Èn másfél hónap alatt fogytam 12 kilót. Meg mindig fogyózok. Naponta jógázok, kocogok. Natúr csirkemellet, zöldséget, gyümölcsöt eszek,fogyasztok tejtermékeket. Neha beiktatok egy-egy csaló napot, ilyenkor azt eszek, amit akarok. A kalória bevitelem kb 500-1000 körül van. 6 hete csinálom, 12 kiló ment le, szerintem ennél gyorsabban nem lehet fogyni.
2020. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Volt neked olyan hogy megállt a fogyás és egy ideig nem fogytál? (Egyébként már én is kb 1000kcalt eszek)
2020. ápr. 23. 06:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a fogyás olyan, hogy egy ideig nincs semmi, hanem egyetlen éjszaka alatt megy le egy csomó kiló. Egyszer úgy ébredtem, hogy hoppá, reggelre lement 8 kiló. Ez nem matematika, hanem biológia, ez nem fokozatosan megy.
2020. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!