Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az albán pékáruk tápanyag...

Az albán pékáruk tápanyag tartalmát hol találom meg?

Figyelt kérdés
Felkeltették a figyelmemet, és van pár olyan étel, aminek jó lenne tudni a kalória értékét.

2020. máj. 12. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a boltban!
2020. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan a kalóriatartalmáról nincs infóm, de egy ideig vásároltam egy ilyen pékségben. Aztán elegem lett, mert nem tudom mi van benne, de mintha por vagy homokszemek ropogtak volna a fogaim között egy-egy zsemle, kifli vagy kenyér evésekor...
2020. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Max a boltban, de ott sem feltétlenül, az albán pékségek nem igazán foglalkoznak ilyennel.
2020. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Kizártnak tartom, hogy a bolti eladók tudnák a tápanyagtartalmat.
2020. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kizártnak tartom, hogy ezt bárhol nyilvánossá tennék! Nemcsak a tápanyagtartalmát, de az összetevőket is titkosan tartják. Amúgy lehet sejteni, hogy a legszemetebb, legolcsóbb alapanyagokból + mindenféle adalékokkal dolgoznak.
2020. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyetértek veletek!
2020. máj. 12. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte nincs olyant termékük, ami ne lenne édes. Még a sós termék is édes. Szerintem jó sok cukrot és nagyon kevés lisztet látnak a termékeik. Egyáltalán nem egészségesek.
2020. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért édesek mert kalácstésztából vannak, az meg bizony jó cukros.
2020. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!