Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ket hét után még alig fogytam,...

Ket hét után még alig fogytam, ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Két és fél hete kezdtem el 1400kaloriat bevinni. Napi ötször eszem keveset és ez így teljesen jól tartható számomra. Naponta edzek videók alapján és biciklizek. Magamon már látom a változást, feszesebb vagyok, a hasamon már nincs olyan sok háj és szerintem a mellbőségemből is ment le egy kicsi.

Viszont ez kilóban nem látszik meg. 60-62 kiló között ingáztam eddig is és most is ugyanígy. Szerintetek ez mitől van? Vagy még most ez így normális az elején?



2020. máj. 19. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendben van.

Ennyi idő után nem fogod látni a változást majd csak 2-3 hónap után

2020. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt nem történnek csodák. Jó, ha látsz valami változást, de akkor se lenne semmi gond, ha ennyi sem lenne.

Mindenkinek mádhogy indul el. Van, aki az elején hirtelen sokat fogy, van, aki stagnál, van, aki elsőre mintha hízna (valójában izmosodik, például). Szerintem 2-3 hónap után érdemes következtetéseket levonni, módosítani, ha szükséges.

2020. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így egy kicsit megnyugodtam, hogy nem én rontok el valamit.
2020. máj. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!