Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehet, hogy túl sok nekem ez...

Lehet, hogy túl sok nekem ez a kalóriamennyiség, vagy működhet?

Figyelt kérdés
Nő, 165 cm, 58 kg, átlagos, könnyű aktivitású életmód (ülő munka, de azért sokat teszek-veszek munkán kívül). 1500 kalória a megfelelő makrókkal sok lenne nekem ezekhez az adottságokhoz? Minimálisan fogyni és főleg feszesedni szeretnék. Nagyon hájas a hasam és a combjaim, alig van derekam, egybeolvad a csípőmmel. Napi egy órát edzek heti 1 pihenőnappal, ilyenkor valamivel többet eszek. Csökkentenem kellene a kalóriát? Szoktam itt is látni, hogy tőlem kicsit testesebbek ennél kevesebb kalóriát visznek be. Mit gondoltok?
2020. máj. 27. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Kicsit sok a paramétereidhez és célodhoz az 1500 kalória, valamivel csökkenteni kellene.
1500 kalória ideális a paramétereidhez és a célodhoz, ne csökkentsd.
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár még több is kellhet. A napi 1 óra edzés elég sok (már ha tisztán egy óra az idő és valami intenzív edzésről van szó). Majd kitapasztalod. Nagyon nem mindegy, hogy mennyit mozogsz, ez több száz kalória eltérést is simán jelenthet.
2020. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen magas vagyok es 10 kg-mal kevesebb. 1500 kcalt altalaban megeszek. A tul keves sem jo. Inkabb figyelj oda a makrokra, alacsony ch-val, normal zsirral nagyon jokat lehet enni!
2020. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha alkatilag "nincs derekad" úgymond, akkor fogyásra sem lesz, ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni.

Nem skinny fat vagy egyébként? Arra az izomépítő mozgások jók, ill. megfelelő étrend is szükséges.

2020. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a szavazásokat, el sem tudjátok képzelni, mennyire örülök, hogy ilyen egyöntetű lett a szavazás! :) Tartottam tőle, hogy megosztó lesz, akár fele-fele, és végképp tanácstalan leszek. De meggyőztetek, maradok az 1500 kalóriánál. Köszi!

De, skinny fat alkatom van határozottan. Egyébként régebbi képeimet nézegetve, volt már keskenyebb a csípőm, úgyhogy talán nem reménytelen a helyzet :)

2020. máj. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!