Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nő létemre mindig annyira...

Nő létemre mindig annyira leizzadok edzés közben, hogy szó szerint csavarni lehet a vizet a pólómból minden túlzás nélkül. Soha senkit nem látok ennyire megizzadni, szégyellem. Valamit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Mi a problémád?

Vagy eddig nem tünt fel, hogy a nök ugyanúgy izzadnak, mint a férfiak?

Valószínüleg van túlsúlyod, azért izzadsz erösebben, de ezzel más is így van.

Edzés után lezuhanyzol, és semmi gond!

2020. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
99%

Normális...

Ezek szerint jól működik a nyirokrendszered és van elég víz a szervezetedben. Tehát eleget iszol egy erősebb edzéshez. Egyéni érzékenység miatt lehet az átlagosnál egy kicsivel több az izzadságod, de a leírtak alapján semmi gondot nem látok.

2020. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én is ma voltam edzeni és konkrétan csöpögött rólam a víz, ki lehetett facsarni a pólóm, pedig nem vagyok nagy darab csak keményen edzek :) Én inkább büszke vagyok rá ha úgy nézek ki mint aki a halálán van mivel akkor biztosan megérte az edzés :D
2020. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Rám is furán szoktak nézni.. Volt, hogy edzés előtt, után mértem magam, és 2kg-t izzadtam ki.

Kicsit diszkomfort érzés,de nem ezért is járunk edzeni? Akinek nem tetszik vagy megnéz/leszól az bekaphatja.

31/F

2020. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, én is nagyon izzadok, pedig nem vagyok kövér. Folyik rólam a víz, van, hogy a homlokomról lecseppen a földre...

Szerintem ez nem gond, hol máshol izzadjon az ember lánya, ha nem az edzőteremben?

Arra ügyelek csak, hogy ha egy gépet akarok használni, azt utána letakarítsam (vannak ilyen törlőkendők a teremben), hogy másnak ne az én izzadt kezem nyomát kelljen fogdosni. Illetve ha pl. egy padra, szőnyegre rá akarok feküdni, leterítek magam alá egy törölközőt.

Ha ezeket megteszed, akkor szerintem izzadj bátran.

2020. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szégyelled? Azt hogy normálisad eddzel? Esetleg azok szégyelhetnék magukat akiken egy csepp izzadtság sincs. Amikor ilyet látok hogy valakiről csöpög a víz, egyből az jut eszembe hogy ő nem telefont nyomkodni jár a terembe, és normálisan, keményen eddz. Inkább büszke lehetsz magadra, hogy nem ezek közé tartozol.
2020. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
52 kilós nő vagyok és izzadok mint egy ló. Nem kell ehhez túlsúly. Ráadásul a fejem is rákvörös lesz a hófehér bőrömhöz.. El kell fogadni, hogy nem én leszek az aki edzés utáni selfiekkel árasztja el a netet.. 😅
2020. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Főleg,most nyáron,szerintem normális.

1 edzés alatt,általában egyszer cserélek atlétát.

Régebben csak futás közben izzadtam meg nagyon,mióta nagyobb súlyokkal edzek,sokkal jobban megizzadok.

Van,amikor télen is.

2020. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Ha zavar hogy vizesedik a póló akkor viselj légáteresztő ruhákat, kimondott edzésekre valót amiből gyorsan elpárolog az izzadtságod és szinte észre sem veszed. Én tesiórán ezért szerettem az elasztikus tornadresszt mert sokkal gyorsabban elpárolgott belőle az izzadtságom mint a pamut pólóból. Ugye alsóba kellett, felsőbe nem, akkor nyilván hordtam a pamut pólót de kegyetlenül beletudtam izzadni, és emlékeztem hogy a dresszeimbe nem izzadtam bele, akkor a nővérem mondta hogy viseljek továbbra is dresszt szerinte praktikusabb de normális elasztikusat ne pamutot. Persze amikor elérhetőbb áron voltak ilyen légáteresztő felsők hasonló anyagokból akkor azokra tértem át, meg én ilyesmi topokat szoktam hordani edzésnél. Amikor jelentkeztem ilyen futóversenyekre vagy gyalogtúrákra ami teljesítményre ment akkor többnyire kaptunk pólót a versenyre hogy azt viseljük, meg én nekem volt szponzorom pár alkalommal aki csak annyiban segített hogy állta a nevezési díjat meg ha 30 km-nél messzebb kellett menni akkor beszállt az utazási költségbe cserébe kérték hogy viseljem az ő pólójukat, ami pamut volt, igaz vékony anyagból de kegyetlen beleizzadtam és szó szerint ázott rajtam plusz a nyakamnál ki is dörzsölte elég csúnyán.
2020. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is izzadok, mint az állat, kb. már bemelegítés után csöpögök. A legkínosabb az, hogy a fejem jobban izzad, mint a testem, gyakorlatilag a hajam minden edzés után úgy nez ki, mintha épp akkor zuhanyoztam volna. De nem érdekel. Keményen dolgozom és meglátszik. Ha bárki emiatt lenéz, akkor az az ő szegénységi bizonyítványa.


A testi izzadásra tényleg jók a kifejezetten edzésre készített anyagok, gyorsan elpárolog az izzadság róluk, és ha fekete, akkor még nem is látszik. Fogj egy törölközőt és használd, ahogy igényed van rá. De ne érezd magad emiatt rosszul, ez teljesen normális. Nőként is.


35/N

2020. aug. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!