Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás hetente...

Szerintetek túlzás hetente fotózni, mérni, centizni magam? Ha igen, milyen időközönként lenne ideális?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen túlzás. Ha odaállsz a tükör elég, akkor is látod a változást.
2020. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DnPlymn ***** válasza:
100%
Dehogy túlzás. Ha neked jobb így nyomonkövetni, akkor csináld.
2020. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-4 hetente is elég, meg mérlegre állni is. Ez nagyon kényszeresnek tűnik.
2020. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, de vedd figyelembe, hogy a testsúly ingadozik, ezért a heti változásokból nem lehet pontos következtetést levonni. Az összehasonlított adatok között legalább 1 hónap különbség legyen!
2020. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet túlzás,de én is csináltam és kb hetente csináltam. Képeken maradandó hogy is néztem ki és összehasonlítottam. Nekem ez jó motiváció volt. Nem hogy elborulva oda álloka tükör elé és uhh nem fogytam, mert nem is veszem észre holott igen.
2020. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hàt te tudod, ha neked ez jó...akkor ok. szerintem tök felesleges. Én pl havi 1-2 alkalommal àllok mérlegre, képet 3 havonta csinàlok, megnézni mizu, mert tükörben nem làtok vàltozàst, pedig 45 kgt fogytam, és akkor centizek is. Igaz, én tudatosan alakítottam úgy, hogy ne a fogyàs körül forogjon minden pillanatban az életem. Tartom amit kell, mint életmód és ennyi. Volt olyan is, hogy simàn elfelejtettem mérlegre àllni 5 hétig😂😂😂 vannak dolgok amik jól elterelik a figyelmem és én ezt jónak tartom. Nem görcsölök a fogyàson, hogy mikor mennyi. Idővel úgyis elérem amit szeretnék aztàn màr csak a szinten tartàs marad.
2020. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!