Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Ti milyen ütemben...

Diétázók! Ti milyen ütemben fogytok? Milyen módszerrel? 6kg leadása 6 hét alatt reális, vagy túlzás?

Figyelt kérdés
Azt olvastam 1kg fogyás az ideális hetente.

2020. jún. 12. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 kg fogyás hetente elég sok, de ha nagy túlsúlyból fogysz, akkor oké. Nekem anno kb. 0,5 kg ment le hetente.
2020. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fogyok nagy túlsúlyból, kábé 6 kilót szeretnék leadni, de már 4nek is örülnék
2020. jún. 12. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 1500-as kerettel fogytam le a 10 kilós túlsúlyomat, nem igazán ment az 1 kg/hét. De ez az én tapasztalatom.
2020. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen minimális túlsúllyal a 1/2kg hetente is szép eredmény. Nem érdemes éheztetned magad.
2020. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajtam 20 kiló plusz volt, az első 10 kiló 12 hét alatt ment le, az nagyon gyors volt, de ugye volt miből. Aztán még lement 4 kiló kicsit lassabban, most meg le is állt a dolog, már kb három hete stagnál. Mindegy nem vagyok szívbajos,felkészültem rá, hogy az utolsó 6 kiló kemény dió lesz. Ha nincs rajtad nagy túlsúly nem igazán fog hetente egy kiló lemenni, hacsak nem koplalsz, de annak semmi értelme.
2020. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagy súlyból abszolút reális ilyen ütemben fogyni. Utána körülbelül heti 0.5 kiló az egészséges.

Én 25 kilót fogytam eddig, ez 10 hónap volt. De ebből az első 10 kiló körülbelül 2 hónap alatt ment le, tehát iszonyatosan gyorsan. Utána szépen fokozatosan.

Most már 4 hónapja egy dekát nem mozdul a mérleg, 67 vagyok, az eredeti tervem 63 kiló volt. Kicsit rá kell kapcsolni az edzésre, úgy látszik. 😂

Neked is keményen kell tolni, 4-6 kiló az semmiség.

2020. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Először is gratulálok a sok szép elért eredményhez! Nem sietettem akkor a fogyásom, megadom a kellő időt magamnak:).

Viszont egy kérdésem lenne.

Mi miatt stagnálhat a fogyás menete?

Azt olvastam, ha kalória deficitben vagyunk, akkor törvényszerű, hogy fogyunk.

Akkor ez mégsem ilyen egyszerű?

2020. jún. 12. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 1 kg/hét nem reális, bár nem elérhetetlen. Túl radikális a szervezetnek, nem éri meg. A reális az elején 2 hét/kg, később 3-4 hét/kg.
2020. jún. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"1kg fogyás az ideális hetente"


Nem ideális, hanem a max., amit egy átlagos ember zsírból le tud adni.

2020. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!