Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az alábbi adatok alapján...

Az alábbi adatok alapján valaki be tudná határolni, mennyi kalóriára van szükségem naponta a súly megtartáshoz?

Figyelt kérdés
30 éves férfi, 178cm, 78kg. Heti 3szor 1,5 óra sűlyzós edzés, heti ötször napi minimum 10000 lépés megszakításokkal, heti kétszer 20-30 perc kardio (pl hiit). Illetve mi történne akkor, hogy ha naponta mondjuk csak 1500 kalóriát vinnék be? Köszi a válaszokat.

2020. aug. 20. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Kb. 2400 kcal kellene súlytartáshoz. 1500kcal-val 2-2,5kg-ot fogynál havonta.
2020. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2800 körül írja a kalkulátor. De ezt amúgy se lehet pontosan kiszámolni, kalkulátor max megbecsülni tudja,+ az energiaszükséglet napról napra változik. 1500 az alapanyagcserédre is kevés, hogy a szervezeted működni tudjon. Azaz koplalás lenne, szépen lepusztulnál mellette idővel, nagy eséllyel falási rohamaid is kialakulnának. + Nem gondolom hogy lenne energiád a mozgáshoz.

Én 2200-2500 alatt kb csak vegetáltam. Mikor kalóriaszegény diétával próbáltam fogyni 1000-1200-1500 -1800 nagyon kevés volt, nem bírtam. Semmi energiám nem volt mellette. Nem szabad ennyire megvonni az energiát. Inkább azt nézd mit eszel.

2020. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!