Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi szénhidrátot kellene...

Mennyi szénhidrátot kellene bevinnem egy nap? Mindenhol más adatot találok. 16 éves vagyok 170 cm és 71 kg. Fogyni szeretnék még. Olyan 140-160 gramm jó vagy sok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mit mozogsz?
2020. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Minden nap kondiba járok, kivéve 1 nap
2020. aug. 27. 18:51
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
16 évesen mi a francért akarsz te fogyni meg kalóriát számolgatni? Edzél, egyél amennyi jól esik, csak minőségi kaját, és soha ne zabáld tele magad, módjával. Ráérsz számolgatni huszonévesen.
2020. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem mi a baj azzal ha egy túlsúlyos kamasz ésszel akar fogyni.


Az össz kalóriaigényed számít és az össz kalóriabeviteled, nem önmagában a szénhidrát. Az ideális fogyási tempó a minél lassabb, de eredményes fogyás. A napi kalóriaigényedtől 400-500 kcal-val kell kevesebbet bevinni.

2020. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#2



Ha nincsenek problémák edzésen (0 állóképesség ... és hasonló) akkor nincs gond a jelenlegi beviteleddel.


"if it aint broke dont fix it" azaz ha valami működik ne akard "megjavítani" :)

2020. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
4 - A kamasz januárban túlsúlyos, februárban pedig vézna. Nem voltál tizenéves?
2020. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
6. Nem értem mire gondolsz
2020. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak számomra nem derül ki a kérdésből a kérdező neme? Mert nagyon nem tartom mindegynek a kérdés szempontjából.
2020. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
7 - Arra, hogy tizenévesen nem a bevitt kajától függ az elhízás, hanem a hormonoktól. Természetesen számít, de vajmi keveset még. Ha nem szemetet eszik, és nem pukkadásik eszi magát, akkor már megtett mindent amit kell. Örülni kell ennek és kihasználni. Mondhatjuk, hogy elég lenne egész nap "tömegelni", hisz képtelen elhízni egy tizenéves akkor, ha csak házikosztot eszik. Még csoki - cukorral se nagyon, max ha napi 10 kilót eszik belőle..
2020. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Lassan itt hagyom ezt a kategóriát...komolyan honnan szeditek ezeket a broscience-eket? Magatoktól találjátok ki?


"Arra, hogy tizenévesen nem a bevitt kajától függ az elhízás, hanem a hormonoktól. Természetesen számít, de vajmi keveset még."


Ezt mivel tudod alátámasztani? Tudsz erről kutatást mutatni? Vagy szakirodalmat?


"Mondhatjuk, hogy elég lenne egész nap "tömegelni", hisz képtelen elhízni egy tizenéves akkor, ha csak házikosztot eszik. Még csoki - cukorral se nagyon, max ha napi 10 kilót eszik belőle.." Ez szintén mégis mi? Rengeteg elhízott kamasz van....


Az előzőt pedig már azzal megcáfolom, hogy de voltam kamasz, nem is annyira rég, és elég túlsúlyos voltam, csak házikosztot ettem, egészséges ételeket, csak annyit amennyit jól esett, rohadt sokat tudtam enni, és tudok a mai napig, mentek fel a kilók rendesen. Ahogy visszavettem és kevesebbet ettem le is fogytam....magic...biztos a hormonok pont jól időzítettek.


Egy forrást azért kérnék arra, hogy milyen hormonális ingadozások azok amik egy kamasznak a súlyát változtatják átkezéstől független.

2020. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!