Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Háztartásbeliként milyen...

Háztartásbeliként milyen munkavégzést adjak meg a kalóriabázis oldalán?

Figyelt kérdés
Átlagos aktivitású vagy könnyű fizikai munka?
2020. okt. 16. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ülő életmód, a háztartási munkát az is elvégzi, aki dolgozik. Akkor átlagos aktivitás, ha gyerek van, vagy annál följebb, ha haszonállatokat tartotok, és azokat is ellátod.
2020. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gyerek még nincs de haszonállatok vannak és egy nagy kert is. Ezekkel mindent én csinálok, a férjemnek nincs kedve hozzá, ezért megbeszéltük hogy nekem az otthoni munka lesz az állásom.
2020. okt. 16. 10:54
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Munkanélküli
2020. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Haszonállatok és kert gondozása miatt, főleg ha sok állatról és nagy kertről van szó, szerintem könnyű fizikai munka.
2020. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Könnyű fizikai munka
2020. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Hahaha, megneznem azok haztartasat aki dolgozik...mindig ezzel jonnek, hogy a haztartas nem munka, ök melo mellett csinaljak blabla.

Aha! Vastagon retekben, koszban elnek, rendetlenul, szet dobalt holmik kozott, a konyhaba heti 1x jo ha betevednek, szennyes dol kifele...! Ez nekik a szinvonal...

A haztartas nagyon is komoly munka, foleg ahol gyerek, kert meg allatok is vannak! Olyan mintha foallasban dolgozna valaki!

2020. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 6!

Ha valakinek 12 órás munka és főiskola mellett ment (+2 gyerek) akkor másnak miért ne menne?

2020. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

7es, dehogyis megy.🤣😅

Annyi ilyen lakasban voltam mar, nagy buszken mutogattak...aztan a konyha szekre lenem ultem, mert olyan koszos volt.

2020. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Én nehéz fizikai munkának nevezném inkább. Főleg ha állatokat is kell ellátni. Meg nekem ne mondja senki, hogy a kapálás könnyű fizikai munka.
2020. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
98%

"Vastagon retekben, koszban elnek, rendetlenul, szet dobalt holmik kozott, a konyhaba heti 1x jo ha betevednek, szennyes dol kifele...! Ez nekik a szinvonal..."


Azért ne essünk már ilyen túlzásokba.8 óra munka mellett nálunk mindig rend és tisztaság van.Az,hogy valaki mennyire pedáns nem attól függ,hogy dolgozik-e vagy sem.Munka után is ugyanúgy ki tudok takarítani és tudom tartani a rendet.Főzni is szoktam minden nap.

2020. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!