Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Háztartásbeliként milyen...

Háztartásbeliként milyen munkavégzést adjak meg a kalóriabázis oldalán?

Figyelt kérdés
Átlagos aktivitású vagy könnyű fizikai munka?
2020. okt. 16. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
98%

“ retekben, koszban elnek, rendetlenul, szet dobalt holmik kozott, a konyhaba heti 1x jo ha betevednek, szennyes dol kifele...! Ez nekik a szinvonal..."


Tiz orazok minden nap hetfotol pentekig, igaz allatokat nem tartok, de ragyog a rend nalam. Sot mondok meg durvabbat, meg NAPI masfel ora futas/edzast is be tudok iktatni :D

Ismered a mondast, csak annak nehez a haztartas, aki hagyja, hogy ellepje a hazat a koszt. Ha azonnal elpakolsz, elmosogatsz, es tisztan tartassz minden, akkor nem fogsz beleszakadni a munkaba 🤣 ez tok logikus, nem?

2020. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de legtöbben azért dolgoznak család, gyerek mellett is. Mindenkinek jártál a házában, hogy lásd rend van-e? Inkább ezzel kompenzálsz,hogy te munkanélküli vagy.
2020. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

De f@szán elkanyarodtatok a kérdéstől...

Mivel ezekhez már hozzászoktál napi szinten, én átlagosnak venném és az ezen felüli edzést írnám be a "mit sportoltál" részhez.

2020. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Erősen függ attól, mekkora a kert és a ház, milyen állatok vannak. Igazából ezt csak te tudod jól megítélni, mennyi és milyen jellegű fizikai munkát végzel otthon.

"a háztartási munkát az is elvégzi, aki dolgozik" - Vagy nem. Nem egy olyan férfit ismerek, aki otthon semmit sem csinál, minden az asszony dolga.

A kert nekem márciustól októberig jelent rendszeres munkát. Amikor ásni, kapálni kell, vagy nagyon sokat gazolni, az számomra nehéz fizikai munka. Ilyenkor nincs erőm még edzeni is. Késő ősztől kora tavaszig nem sokat vagyok kint, ilyenkor több időm van alaposan kitakarítani, pihenni és edzeni. De takarítani nem szoktam minden nap, a kertben sem dolgozom minden nap még nyáron sem. Szóval nekem nem egyformán megterhelőek a napjaim, így nehezen tudnám belőni, hogy úgy általában milyen a fizikai aktivitásom. Ha te is így vagy vele, állíts be átlagos aktivitást és ehhez számold hozzá napi szinten az elvégzett munkával járó energiaszükségletedet.

2020. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!