Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Durván elengedtem magam...

Durván elengedtem magam nassolás terén. Megtippeljük mennyi energia lehetett?

Figyelt kérdés

Magam se tudom, hogyan férhetett belém ez a mennyiség, de belémfért ráadásul még mindig ehetnékem van :D


1 nagy bageta

2 csomag halsaláta

5 db. kb. 150 grammos zöldalma

2 tejfölös bableves

2.5 közepes adag túrós csusza+ 1 üveg 150 grammos tefjöl

4 átlagos csokis jogurt

3 átl. tábla tejcsoki

9 csomag "Belvita-Jó reggelt"

3 liter tej

1 gyerek adag rántott hal krumplival és mártással

2 db. körte

1 kis adag mákosguba

13,5 szelet vajas-lekváros fehérkenyér

2 felnőtt adag gulyásleves

2 közepes darab grillezett kolbász

5 darab kirántott sajt

1 egész átlagos csokitorta

1 csomag tescós lasagna

1 csomag jégkrém

3 szelet vajas fehérkenyér

1 csomag ropi

2 csomag dunakavics

4 átl. sor feketecsoki


Mielőtt kérdeznétek- Igen, minden a legnagyobb rendben.

Jobban nem is lehetnék :D



2020. okt. 20. 15:56
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Igen reggel óta, miért viccelnék?

Miről beszéltek? "Hosszú távon nem lesz jó", "sok cukros ételt eszek"...

Messze nem így eszek,ráadásul nem is ez volt a kérdés. :D

173/48

2020. okt. 20. 19:21
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
#48kg-al ennek a negyedét sem tudnád megenni. Nem, akkor sem, ha nagyon gyors emésztésed lenne, és kifejezetten nem vagy hízásra hajlamos!
2020. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy kivételes alkalom, na!

Most komolyan megakarsz győzni arról, hogy hallucináltam?

2020. okt. 20. 19:53
 14/30 anonim ***** válasza:
18%

Én elhiszem, hogy mindez beléd fért:D 51 kilós csaj létemre egy délután alatt simán le bírok nyomni 10000 kalóriát. A food babym egy 40. hetes kismama megirigyelné a nap végére.

A te mennyiséged is meghaladja a 10k kalóriát.

2020. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mi az a 4 átl. sor feketecsoki?
2020. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem átlós irányban törte és arra gondol. Vagy esetleg átlagos, bar azt nem tudom, mitől lesz átlagos egy sor étcsoki :D
2020. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy te ezt megetted😂 Én 160cm 80 kiló vagyok, de ha 3 liter tej után ennyit zabálnék el is hánynám magam. :D
2020. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is nehezen tudom elhinni, hogy ennyit egy nap alatt meg lehet enni. Ez még térfogatra is sok, nem csak kalóriára, a gyomor kapacitása pedig nem végtelen. Egyszer olvastam egy bulímiás nőről, aki azért halt meg, mert egyszer olyan sokat evett, hogy kirepedt a gyomra.

Ha mégis beléd fért ennyi kaja egy nap alatt, valami gond lehet a hormonális jelzőrendszereddel. Egészséges ember érzi, ha már nagyon tele van a gyomra és nem kíván többet enni, amíg tovább nem halad a benne lévő étel. Ha ezt figyelmen kívül hagyja, és tömi magát tovább, hányás, hasmenés vagy rosszullét valószínű.

2020. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
18-as! Bizony, hogy véges a gyomor kapacitása. Régen egy bevált kínzómódszer volt a halálra etetés. Addig etették a delikvenst még ki nem repedt a gyomra. Elég szörnyű halált haltak. Kizárt, hogy megevett ennyit a kérdező, főleg 50 kilóval.
2020. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
15%
14-es vagyok. Miért lettem ennyire leszavazva?:) Egy 50 kilós nem tud zabálni? Nem kell 120 kilós zsírdisznónak lenni ahhoz, hogy több ezer kalóriát magadba verj néhány óra alatt. Tari Ádám (személyi edző) fél órán belül 10k kalóriát megevett. Akit érdekel nézzen utána.
2020. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!