Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Durván elengedtem magam...

Durván elengedtem magam nassolás terén. Megtippeljük mennyi energia lehetett?

Figyelt kérdés

Magam se tudom, hogyan férhetett belém ez a mennyiség, de belémfért ráadásul még mindig ehetnékem van :D


1 nagy bageta

2 csomag halsaláta

5 db. kb. 150 grammos zöldalma

2 tejfölös bableves

2.5 közepes adag túrós csusza+ 1 üveg 150 grammos tefjöl

4 átlagos csokis jogurt

3 átl. tábla tejcsoki

9 csomag "Belvita-Jó reggelt"

3 liter tej

1 gyerek adag rántott hal krumplival és mártással

2 db. körte

1 kis adag mákosguba

13,5 szelet vajas-lekváros fehérkenyér

2 felnőtt adag gulyásleves

2 közepes darab grillezett kolbász

5 darab kirántott sajt

1 egész átlagos csokitorta

1 csomag tescós lasagna

1 csomag jégkrém

3 szelet vajas fehérkenyér

1 csomag ropi

2 csomag dunakavics

4 átl. sor feketecsoki


Mielőtt kérdeznétek- Igen, minden a legnagyobb rendben.

Jobban nem is lehetnék :D



2020. okt. 20. 15:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Mondta, hogy általában nem így étkezik. Azért egy 48 kilós lány, egyszer csak nem kezd el ennyit zabálni! Én vagyok a 80 kilós “zsírdisznó” . Én évekig sokat zabáltam, volt ideje tágulni elhiheted. Mégsem tudok ennyit megenni hányás nélkül. Egy olyan lány, aki nálam magasabb, és szinte a fele az én tömegemnek fizikailag képtelenség, hogy még nálam is többet tudjon enni. Főleg úgy, hogy általában nem úgy étkezik.
2020. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2%
Írtam, hogy 51 kilósan én is képes vagyok akár egy délután alatt elfogyasztani 10k kalóriát hányás nélkül. Az igaz, hogy fel sem bírok kelni, de nincs hányás. Én sem így étkezem alapból. Durva csalónapon engedem csak el így magam.
2020. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz 10 ezret megzabálni. Szintén a 80 kilós lány vagyok. Nem mindegy miből eszi az ember. Bizonyos magvak, vagy italok is tele vannak kalóriával, azokat meg hamar el lehet csipegetni, iszogatni, és akkor még csak nasi volt. A kérdező, leírta tüzetesen mit fogyasztott, voltak könnyebb , nehezebb ételek. De a mennyiség akkora volt, hogy fizikai képtelenség egy nem edzett, alapjáraton nem sokat evő embernek legyűrni. Ez kicsit olyan mint amikor otthon nyomod a 2 kilós kézisúlyzóval, majd beakarod mesélni, hogy néha a teremben 100 kilóval nyomod.
2020. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag embernek képtelenség ennyit megenni egy nap alatt. Nem csináltál egész nap mást, csak ettél??
2020. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Kezdenek rossz irányt venni a kommentek...

Jobban tetszik az a megnevezés (ha csoportosítás nélkül képtelenek vagyunk beszélgetni)..., hogy egészséges és egészségtelen.

Bárki bárhány kiló, ugyanúgy lehet egészségtelen, vagy épp egészséges.

Ha valaki egészségtelenül él, vagy önmagában van elég baja, akkor biztosan zavarni fogja, ezt nem kell szóvá tenni. Ha nem tesz ellene, az megint csak probléma, amit biztosan érez. Ha már ezen akar változtatni, nagyon jó út.

Ha valaki egészséges, hálásnak kellene lennie érte. Csak megjegyzem teljesen egészséges ember nincs!

Egoista teremtmények vagyunk, bár minden élőlény az. Minden és mindenki az. Ez semleges tulajdonság. Magunkra nézve pozitív, másra nézve természetesen negatív. Mégis örülnék, ha ezt ezen az oldalon kívül oldanátok(oldanák) meg.

Vékony, átlagos, túlsúlyos... Hagyjuk már légyszíves. Olyan rossz ez a civakodás. Tudom ne volt semmi annyira komoly, de nagyon mélyen tudják érinteni az emberek a külsejükre vonatkozó megjegyzéseket.

Na, de elég. A többit úgyis tudjátok, ha egy kicsit mélyebben átgondoljátok :)


Ami az elfogyasztott mennyiséget illeti... Igen, mind megettem.

Nem érzek se éhséget, se teltséget. Akkor eszek, amikor a testem jelez és akkor hagyom abba, amikor ugyancsak a jelez a testem. Most nem figyeltem, így hát elszaladt velem a ló. Van ilyen, de vigyázok rá :)


Egyebként olyan jó fejek vagytok :D

2020. okt. 24. 00:45
 26/30 A kérdező kommentje:

Sokan vannak ebben a kategóiában, akik valamilyen evészavarral küzdenek.

Aki kényszerevő lehet, hogy pont jól jönne egy kis tanács.

Régen én is a fogja voltam, de leküzdöttem (kisebb, nagyobb sikerekkel).

Nekem rengeteget segített a keserűcsoki.

Amikor éreztem a roham előszellőjét, gondosan megcsináltam az ágyam, kellemes rendet raktam magam körül, meghallgattam a kedvenc számomat, 10 percig ültem és koncentráltam a légzésemre. A gondolataimat mélyebb, számomra érdekes témákba irányítottam.

Szép, lassú, visszafogott léptekkel odasétáltam az ablakhoz és szívtam egy kis frisslevegőt.

Ezután szétnéztem a hűtőbe, hogy önkontrollt gyakoroljak, majd odamentem a fiókomhoz.

Kivettem 1 tábla keserűcsokit, letörtem egy sort, a többit pedig visszatettem.

Megszagoltam, de nem ettem meg. Letettem. Forraltam vizet és csináltam belőle teát (fél litert).

Bevittem mind a csokit, mind a teát a szobámba.

Mikor már kényelembe helyeztem magam, szépen, lassam megittam a teát. Ezután jött a csoki. Ezt igyekeztem még lassabban enni. A fogammal karcolgattam, míg el nem fogyott.

Ezzel kibírtam egy egész napig.

Emellett igyekeztem 12 de. után enni. Rendes étel után kb. 3-4 órakor kezdtem kívángatni. A folyamat kb. 30-40 perc, így 6-ig gond nélkül elvoltam. 6 óra után már csak gyümölcsöt és zöldséget ettem, vagy semmit. Ilyenkor még a "praktika" segítségét is éreztem, a többit már megoldotta az akaraterőm.

Igyekezdtem mozogni, illetve beszélgetni.

Nehéz harc, tudom, de nem lehetetlen. A végeredményért pedig minden átsírt éjszaka megéri!

Arról nem is beszélve, hogy milyen edzett akaraterőd lesz :)


Remélem segítettem. Kitartást!

Erős vagy. Bízok benned!

2020. okt. 24. 01:06
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért írtad ki ezt a krdést, most büszkélkedsz, mennyit eszel, mégis sovány vagy, vagy mit akartál elérni?
2020. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
10ezer felett van jóval. De ennyit enni ??? Ha 24 orat ébren voltal sem hinnem,hogy ezt mint megetted. Lehetetlen .
2020. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Kiragadtam egy tételt: "9 csomag "Belvita-Jó reggelt"" - csak ez 1944 kcal, a csökkentett cukortartalmúval számolva.
2020. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
1 egész csokitorta.. na en ezt ragadtam ki :D pfuuu. :D
2020. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!