Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik zabkását esznek reggelire...

Akik zabkását esznek reggelire, mit tesztek bele? Hány kcal-ra jön ki?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem 400kcal, és soknak érzem. 40g zabpehely,2dl 1,5%-os tej,1 nagyobb alma, kis fahéj, 20g mazsola. Vízzel nem tudom megenni a tej pedig azért dob rajta. Növényi tej nálunk nagyon drága, nem birom megvenni. Viszont csak a zabkásától rendes az emésztésem. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
2020. dec. 1. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

tej, alma, fahéj, mazsola


Te gyümölcskosarat, ízorgiát eszel, zabbal díszítve. Itt a hiba. Miért nem pl. sok zab + kókusz aroma + édesítő?

2020. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ezért hagytam a zabkását a francba :D Ha úgy eszem, ahogy kellene (vízzel, üresen vagy valami lightos feltéttel), akkor alig bírom legyűrni, olyan íze van... utálom. Viszont, ha úgy készítem el, hogy szívesebben meg is egyem (friss és/vagy aszalt gyümölcs, tej vagy valami méz, esetleg mogyoróvaj), akkor már 20millió kalória és ennyiből ehetnék olyat is, amit legalább szeretek.
2020. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!