Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vékony lányok! Leírnátok mit...

Vékony lányok! Leírnátok mit esztek egy nap és hány kalóriát?

Figyelt kérdés
Magasságot és súlyt is írjatok :)

2020. dec. 3. 10:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

173cm 59kg


Ma eddig:


Reggeli: zabkasa gyumivel es egy bogre fekete tea (imadom a fekete teat, minden reggel iszok egy bogrevel)


Ebed: tegnaprol maradt ket kisebb pizzaszelet azt ettem meg csirkes salataval.


Uzsonna: feherje shake


Vacsorara valoszinuleg legest es csirket fogok enni valami korettel.


Mai edzes: dolgoztam delelott, delutan 90 perc labazas.


Mar egy ideje nem szamolom a kaloriakat, 200-2500 kozott eszek, allo munkam van es sokat edzek is, ezert kell minel tobb energia. Ha dolgozok egy nap 12 orat akkor lehet a 2500 kaloriat is atlepem, de nem sokkal. Mellette sokat edzek es rendszeresen futok.

2020. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok, termeszetesen az 2000-2500 akart lenni, nem 200, bocsi gyorsan irtam :D
2020. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%

Baromságnak tartom a kalóriaszámlálást. Semmi köze a táplálkozástudományhoz, és a fogyásom se ezen alapult. Amikor még tudatlan voltam és hittem benne, pont akkor voltam dagadt.

Hülyeség az, hogy “bármit zabálhatsz, csak férjen bele a keretedbe”, - valójában nem az számít, hogy mennyit, hanem azt, hogy MIT eszel.

Ugyanis az én szervezetem bizonyos ételeket képtelen lebontani, ilyenek a magas glikémiás indexű szénhidrátok, illetve a szénhidrátdús ételek, mint a krumpli, a rizs, az összes gabona és álgabonaféle, a cukros gyümölcsök, mint a datolya, ananász, banán, füge...stb. A legjobb, ha ezeket ÖRÖKRE száműzzük az étrendünkből.

Inzulinrezisztens vagyok, szóval nagyon szigorú diétán vagyok, de egyáltalán nem éhezem, jobb a közérzetem, az energiaszintem, mint valaha.

Minden ételt magamnak készítek.


Reggeli: nagyon kevés kávé sok tejjel, cukor/édesítés nélkül. Mellé pár marék napraforgómag és cukormentes csoki.


Ebéd: Nagyon változó. Ez lehet zöldségkrémleves / zöldségkrém egytálétel magában, pl. általam készített padlizsánkrém, hummus szójababból, lencsekrém, avokádókrém...stb., grillsajt sült lilahagymával és koktélparadicsommal tálalva, pizza mandulalisztből, “tacos”, aminek az alapja egy rántotta, és ebbe töltöm bele a fűszeres-babos keveréket, hüvelyesekből készült tészta (fekete bab, vöröslencse) “kerti zöldségekkel” (koktélparadicsom és cukkini) tejszínes-parmezános szószban, ugyanilyen tésztából Arrabiata, aminek a paradicsomos feltétjét is a nyers termésből, 15 perc alatt főzöm be, “rizottó” és “sushi” karfiolból.


Ebéd után iszom egy pohár jázminos zöld teát.


Vacsora: 2 tükörtojás, utána még egy pohár zöld tea.

2020. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

178 cm 53 kg

eszem amit éppen megkívánok. A mai menü pl.:

reggeli: kávé, natúr joghurt gránátalmával, meg mellé kókuszos keksz

Tízórai: alma meg pár mandarin

Ebéd: paradicsomleves hurka, mustár, zöldségek

Uzsonna: Duna kavics meg ananász

Vacsora: tejfölös-sajtos cukkini tészta, sült hús


Semmi diétát nem követek, a megfelelő folyadékbevitelre ügyelek, meg próbálok kevesebb lisztes dolgot enni, mert sajnos úgy vettem észre, hogy pattanásos leszek tőle, bár ez nem mindig sikerül( anyukám féle kókuszos keksz khmmm :D)

A sport pedig sajnos teljesen kimarad az életemből ősszel-télen. Jóidőben viszont nagyon szeretek úszni és túrázni :)

2020. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Sajnos genetikai "adottságom" hogy világ életemben vékony voltam, nekem mindig a hízásért/erősödésért megy a harc :D159 cm 42 kg de szerencsére mindenki többnek néz. Átlagosan szerintem olyan 1700-1800 kalóriát eszem.

Az a gond, hogy mikor elkerültem egyetemre lefogytam még ebből sajnos és azóta azt igyekszem vissza szedni de nekem nagyon nehéz..

Szóval most újra edzek - semmi kardió, tömegnövelek - és igyekszem belőni a 2000-et.

2020. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

168 és jobb napjaimon elérem az 53 kg-t is, egyébként az 50 is kihívás (genetika, 15 éve ez van, bármit edzek, erősítek, stb), de nem baj.

Ébredés után: egy bögre tejeskávé, pár szem gluténmentes magvas keksz vagy "rendes" mag (nem tudok egyből enni)

Kb egyórán belül: 2-3 tükörtojás szalonnával vagy omlettként sok sajttal, kenyérrel

Tízórai: egy üveg kefir vagy joghurt mézzel, ilyen-olyan magvakkal

Ebéd: ma épp sütőtökkrémleves készült tökmaggal, másodiknak pedig sült kolbász mustárral, savanyúval

Uzsi: 2-3 db narancs, meg lement közben egy zacskó hagymás-tejfölös csipsz (néha muszáj :D)

Vacsi: kel a gm pizza, szerintem son-go-ku feltétet kap sok sajttal

És magamat ismerve éjszaka még betolok vagy 3 gombóc fagyit is :D


Emellett 1-1,5 liter citromos-mézes tea elfogy a hidegben, meg csinálok forralt bort is estére.

2020. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

173/56


Nagyon változó, de én mindent eszek :)

Egy átlag nap 1600-1800 de van hogy 3000 is lemegy.

Emellett Napi 2x sportolok szóval lehet az is segít, de mindig vékony/normális testalkatú voltam sose kellett "fogyózni" :)

2021. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

170cm 49-50kg


Reggeli: mézes tejeskávé + sonkás vajkremes szendvics sok zöldséggel


T: Nutridrink


Ebéd: ami van, ha csak szendvics, akkor az, ha van főtt étel akkor az . Ma pl teljeskiőrlésű tészta, párolt zöldség , meg lodl-ös rocottás penne szósz


U: vagy tejeskávé gyümivel és mandulával, vagy valami pékáru


V: ez bármi lehet szó szerint: tegnap a mirelit pizzából 3szelet + párolt zöldség és jegeskávé volt. Van hogy csak krémleves. A kedvencem az érett sajt, bagett és paradicsom kombó, abból rengeteget megtudnék enni.


Nutrit azért iszom, mert szeretnék 3-4kg-t felszedni, hogy formásabb legyek. Néha futok 5km-et, néha erősítek (heti 2-3X)

2021. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Lidl-ös ricrottás*


Amúgy 1600-2600kcal között, ahogy éhes vagyok/amilyen helyzetek vannak (pl: vendégség, randi , vagy éhesebb nap)

2021. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia én éppen fogyózok, 169 cm 60-61 kg. Napi 1000-1200 kcal-t eszek.

Ez általában ebből áll:

Reggeli:zabkása(250kcal)

Tízórai:Alma vagy banán(kb 100kcal)

Ebéd: Hús, hal és valami köret hozzá(krumplipüré, rizs, párolt zöldség)-(kb 400kcal)

Uzsi:Műzliszelet, vagy proteinszelet(100-150kcal)

Vacsi:(szigorúan 6 előtt)Általában ugyan az mint ebédre, vagy esetleg ha nem vagyok éhes akkor zabkása(200-300kcal)

És úszó vagyok, azaz mindig éhes, most csak heti 3 edzés ami 2 órás:)

Egyébként mit gondoltok hány kilónak kéne lennem?:/

2021. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!