Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem a magas...

Leírnátok nekem a magas kalóriatartalmú ételekből, hozzávalókból, készételekből egy párat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

- burgonya

- banán

- lisztes dolgok: panírozott zöldségek, húsok, tészták, pékáruk

- tejtermékek: tej, tejszín (maga a tejtermék nem hízlal, kis mennyiségben jótékony hatású, de 1 l tejben meglepődnél mennyi kalória van)

2013. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-nutella (te jó ég,rengeteeeeeeg kalória van benne..)

-fehér lisztes dolgok (tészta,pizza,kenyér

2013. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye a győztesek a 100%-os zsírok ;) de a többi normál zsiradék is jól áll (a csupa víz és ki tudja mi margarinokat felejtsük el), pl. a vaj.


olajos magvak


Nekem kifejezetten ide számít a méz is, mert abból se nehéz sokat enni és jól vegyül zsírokkal, pl. a házi csokim kókuszzsír, kakaó, méz. Egy pici csokiszószt ad, amit remekül lehet szilárdítani egy kis kesuval. Egy pici tálkában is rengeteg kalória van.

Nálam a 60% fölötti zsírtartalommal rendelkező ételek számítanak magas kalóriatartalmúnak, elég sokszor előfordulnak nálam.

Pl. magkenyér, magropogós formájában. Szinte sosem használok maglisztet, hanem rendes őrölt magot, feldúsítva egy kis zsírral (mert anélkül túl száraz) :)


A diós olvasztott vaj is teljesen finom egy pici gyümölccsel. Úti ételnek szoktam vinni ilyesmit, eláll, bár akkor ghít csinálok a vajból (kókuszzsírral is ehető, de akkor nem az a gasztronómiai gyönyör, mint egy finomabb vajjal).

2013. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!