Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mikulás alkalmából picit...

Mikulás alkalmából picit elszaladt ma velem a ló... Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

5000-6000 kalóriát megettem szerintem ma, a tegnapi nap okés volt, viszont előtte szintén 2000 kcal felett ettem.

Ha jövő héten nagyon keveset eszem, tudom ezt kompenzálni? Vagy csak belassulna az anyagcserém, és jobb, ha folytatom ugyanúgy 1000-1200 kcallal?

Tudok csinálni valamit, hogy megakadályozzam a hízást, vagy már mindegy?

Tudom, azt mondják nem lehet egyetlen naptól hízni, de ez tényleg rengeteg volt, ráadásul elég alacsony a súlyom evészavar miatt, és nagyon félek, mert kevés hízás is meglátszik rajtam. Mi lenne a legjobb szerintetek? Ha holnap veszek hashajtót és beveszem, az segít, vagy már mindegy?



2020. dec. 6. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha nem is gondolsz ilyen hülyeségekre. Feljön rád egy kisebb súly de ha ugyanúgy folytatod a diétát akkor ez jelentéktelen.
2020. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell megijedned mivel nem fogsz hízni.1-3kg-mal mutathat többet a mérleg de ez csak víz és salakanyag. Pár nap múlva le is megy.

2. Azt írtad hogy nagyon alacsony a súlyod.. Akkor minek akarsz diétázni?

2020. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Súlyt szeretnék tartani. Most decemberben visszafogom magam az ünnepek miatt, és a csalónapok kivételével 1000-1200 kcal körül próbálok enni, hogy azoktól ne hízzak.
2020. dec. 6. 21:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz mérhetően hízni ettől, mert nem képes a szervezeted feldolgozni egyszerre ennyi ételt.


Az viszont nincs rendben, hogy ennyire félsz a hízástól. Kérj segítséget. Ez fontos. Egy jó pszichológusra van szükséged, akivel megbeszélheted a problémáid, megért, komolyan vesz és segít átgondolni, hogy tényleg jó-e neked, amit csinálsz.

2020. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Szóval megetted a Mikulást,a rénszevasokat és a szánjót is felzabáltad.

Szégyelld magad!

2020. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikulás alkalmából ez a legjobb, amit tehettél. Majd az elkövetkezendő napokban odafigyelsz. Aztán karácsonykor megint jön majd egy nagy zabálás, akkor se fogd vissza magad. Ha a többi napon tartod a kalóriakeretet, akkor nem lesz semmi gond. Ne az ünnepnapokon akard visszafogni magad, arra ott vannak a hétköznapok.
2020. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4 Járok pszichológushoz, de sajnos nem tudom teljesen elengedni még a dolgot
2020. dec. 6. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz ebből gond, ne stresszelj. Hidd el, diéta mellett sokan bűnöznek néha-néha, mégis tartják az alakjukat.

Ez a december meg ilyen, le a kalappal az előtt, aki nem falja fel a csokikat a Mikulassal együtt, Karácsonykor pedig vissza tudja utasítani a következő adag töltött káposztát!

2020. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A decemberi hónap az ilyen, vagy van önuralom, vagy nincs. Viszont kínozni se érdemes magad. Vagy mértéket tartasz, vagy újra kezded január 1-el.
2020. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Azt írod alacsony a súlyod.

Akkor miért fogyózol?

Áruld el mi a fenét kell megenni 5000-6000 kalóriához?

Az én súlyom tényleg alacsony.

Kb 3 nap alatt tudnék ennyit zabálni.

2020. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!