Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Többnapos zabálás után mi a...

Többnapos zabálás után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy hétig edzőtáborban voltam. Szörnyű volt a kaja, így minden nap 1000 kcal körül ettem. Napi két edzés volt, tehát koplaltam. Ezután hazajöttem és szerda óta több mint 4000 kcalt ehettem meg minden nap. A táborból (koplalás után) 56 kilóval jöttem haza, most 63 vagyok. Gondolom ez nem a valós súlyom viszont a kalóriaszükségletem számításánál fontos lenne a jelenlegi súlyom, mert a sport miatt időre be kell lőnöm a súly csoportot és a diétámat is ahhoz igazítanám. Tehát nem mindegy hogy 63 vagy 60 a kiindulási mert akkor a cél súlyom is más lenne (nyilván amennyi reális). Az a kérdésem hogy hogyan állíthatnám vissza a leggyorsabban a normális súlyomat a lehető leggyorsabban 4 nap zabálás után? Mikor lenne érdemes beírni azt a bizonyos kiindulási súlyt? (Mert gondolom nem valós súly jelenleg - legalábbis remélem)

18L



2017. júl. 24. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Mi a teendő? Hát szégyeld magad ;-)

Kicsit hanyagold az erőedzéseket, kardiózz minden nap! És ne koplalj. Szobabicikli, eliptikus tréner stb. Pulzusszámra Figyelj!


Mit sportolsz?

2017. júl. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Boxolok :)
2017. júl. 24. 02:46
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis vadóc. Kíváncsivá tettél
2017. júl. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utánaszámoltam: Lehetetlen 7kg hízás 4 nap alatt. Egyszerűen az emésztőkéd nem bírna annyit felvenni!


4000kcal X 4 az lószar. Abból nem lesz 7, de még 3kg sem

2017. júl. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezhetek egy indiszkrétet? Ha igen, kérlek jelezd privátban!
2017. júl. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

1-2 rendes nap után elvárnám, hogy a súlyom visszaálljon a normális szintre. Azt is szokta tenni. Addig kimegy az extra salakanyag.


De amúgy az edzőtábor előtti súlyból is lehet valamit tippelni, annál valószínűleg kicsit kevesebb a mostani "valós" súlyod, hisz a számok alapján nemigen jön össze többlet átlagban. Szóval az előtte levő súly vagy az -1 kiló, ez egyelég intellektuális tipp, no persze, az ember súlya 1-2 kilókat lazán ugrál.


1 kiló zsírszövet 7000 kcal, ez azért nem jön össze hipphopp, viszont a táborban durva deficitet lehetett, ami ellensúlyozza a későbbi nagyevést (ami kevesebb napig is tartott).

2017. júl. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fő probléma, hogy nagyon régóta jojozik a súlyom. Hol 57 hol 63 volt a tábor előtt is, mivel anorexiás voltam és amikor fel kellett szednem 7 kg-t, 16 lett belőle mert előtte sokat koplaltam. Aztán kiderült hogy azért törnek rám a falásrohamok, mert bár 1400 kcalt ettem, mellette minden nap két órát sportoltam így ezzel éhezett a szerveetem (elszámoltam az elégetett kalóriát - alábecsültem). És most határoztam hogy rendesen diétázom csak hát ennyi szenvedés után már magam sem tudom hány kiló lehetek hivatalosan :/ mert a tábor előtti súlyom sem volt ugye állandó
2017. júl. 24. 03:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom alacsony volt a ch aníg edzőtáborban voltál. A ch sok vizet tart meg, ami nyilván kiment belőled. Most a sok ch több vizet kötött meg.

Gondolom én. Bár a 7kg ígyis elég sok pár nap alatt.

2017. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azon egyszeru ok nem letezhet hogy szar a merleged? 2 kilo meg elkepzelheto de 7 nagyon sok
2018. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!