Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 168 cm,62 kg - mi a teendő?

168 cm,62 kg - mi a teendő?

Figyelt kérdés

Mekkora keretet érdemes beállítani, ha napi egy-három óra kellemes mozgás megvan, intenzív nincs: bicikli, tempós séta, úszás, görkori (futás kizárt).


Kb. hány kilótól érdemes megszabadulni és mikorra célszerű elérni?


28/N


2018. júl. 23. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a testtömeg akár teljesen normális is lehet, ha szélesebb alkatú, vagy izmosabb vagy. Ha vékony testalkatú vagy, akkor leadhatsz olyan 8 kilót. Testzsírszázalékot kellene mérni.
2018. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha átlagos a testzsír százalékod, akkor szerintem ez pont jó.
2018. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Izmos nem vagyok, nincs mit szépíteni.

És széles csontú, sajnos nem az a fliligrán alkat, látszik a kezemen, vállamon, bordáimon - egyértelműen ott nincs feleslegem.


De hasam lett és combom, bár vékony lábú soha nem voltam.


Mérleg szerint 24, online kalkulátor szerint (csípő, derék, nyak szélessége) 22 a testzsírszázalékom.

2018. júl. 23. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen rendben vagy, ugyanis nőknél 30% körül kezdődik a túlsúly.
2018. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz(oka)t.

De az igazság, hogy a gyerekek előtt 56-58 kiló voltam, és érzem is, hogy kicsit sok. És zavar a lazább hasam, a combom.

2018. júl. 23. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

1500-1800 kcal nekem jól hangzik, persze attól is függ, mennyivel érzed magad jól, személy szerint inkább fogyok lassan, mint szenvedve (bár nálam ez utóbbi nem opció, simán feladnám az első nap).


Neked kell látnod, hogy mennyi felesleged van. Gondolom, egypár kiló. Engem sem fog érdekelni, hogy normál testzsírszázalékom lesz-e, amikor még a hasam hurkás, mert asszimmetrikus oszlik el egy kevés felesleg is.


Úgyhogy fogyj, s amikor elégedett vagy a zsírvesztéssel, hagyd abba. (Kivéve, ha testképzavarod van, mert akkor hamarabb hagyd abba és segítség is kell, de ezt csak a rend kedvéért jegyzem meg, nem tűnsz ilyennek.)

Mivel nincs sok izmod, bizonyára érdemes lenne izmosodni egy ponton. Ami úgy növeli a testsúlyodat, hogy egyre jobban nézel ki s erősödsz is. Nem a konkrét kilók számítanak.

2018. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod, kb 2000kcalt egyél súly tartásához
2018. júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Miss Endzsi ***** válasza:
online testzsír kalkulátornak ne higyjetek
2018. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
inkább mint noname válaszolüknak..
2018. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mozogj rendszeresen, figyelj oda az étkezésre és minden rendben lesz.

Ha a gyerek előtti súlyt szeretnéd, akkor is csak 4 kg-t kéne leadni. Az nem nagy túlsúly. Ha kicsit többet mozogsz, mint most és jobban odafigyelsz az étkezésre, akkor simán, minden szenvedés nélkül lemegy.

2018. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!