Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Na most akkor melyik merleg...

Na most akkor melyik merleg lehet jo?

Figyelt kérdés

Van itthon 2 merlegunk. A digitalison 2 kgval nehezebb vagyok. Ha rarakok egy 2 kg-s kavet akkor eloszor mutat ossze-vissza szamokat, majd nem mer semmit, lenullazodik. Ha raallok 76 kg-t mutat.

Van egy nagyon regi hagyomanyos merlegem, ott kimutatja hogy 2 kg pontosan a kave, de ott viszont ha en raallok 74 kg vagyok.

Lehetseges, hogy a regi merleg pontos mig az ujabb, digitalis merleg nem jo?

Jo, tudom igy latatlanba nem tudjatok megmondani, jovoheten merekezek mashol is. 😅


2021. márc. 20. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A digitális mérleg nem arra készül, hogy 2 kilót mérjenek vele, bizonyos súly alatt lenullázza magát, mert téves mérésnek tartja.

Az anaglóg mérleg mindent mér, csak nem pontosan.


A digitális mérlegnél ha a kezedbe veszed a 2 kilós akármit, akkor két kilóval többet fog mutatni, mert az tényleg pontosan mér.

2021. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Súlyzót rakj rá, ha 3-3 kilót rápakolsz,azt már jelzi.
2021. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!