Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miből tudok sok fehérjét bevinni?

Miből tudok sok fehérjét bevinni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három napja számolom a kalóriákat és a makro tápanyagokat.

Azt vettem észre, hogy zsírból nagyon könnyen megeszem a maximális adagot (figyelek rá, hogy ne lépjem túl), szénhidrátból általában pár grammal tudok kevesebbet enni az előírtnál, viszont fehérjéből eddig mindig jóval kevesebbet tudtam bevinni. Ez hátráltathat, izomból fogok fogyni? mert azt nagyon nem szeretném.


Próbálok tejtermékeket, joghurt, tejföl, túró fogyasztani, de abban kb annyi h zsír van, amennyi fehérje, hiába félzsíros vagy light. Ti hogy oldjátok meg, hogyan viszitek be a fehérjét?



2021. márc. 24. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Fehérjéből 0,8-1 g/tskg elég, annál többet nem igazán tud már hasznosítani a szervezet. Izomból fogyni akkor fogsz, ha nem edzel mellette.
2021. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Én súlyzós edzést csinalok, nő vagyok.

Elsősorban húsból: csirkemell, marha, lazac, tonhal, illetve tojás.

Növényi: csicseriborsó, tökmag, ilyenek.

Mivel egyszerűen képtelen vagyok annyit szilárdból megenni, amennyitől szépen fejlődök, így én tolok edzés után egy tejsavóproteint is.

Illetve az édesség utáni vágyat is ezzel elégítem ki.

Ma például pihenőnapom van. Reggelire, barna rizspelyhet összekertem kicsi vízzel, bele egy adag protein, krémesre kikevertem, tetejére fahéj.

2021. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Miért haszontalan a válaszom? :(
2021. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
És az enyém?
2021. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!