Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma van 1 hónapja, hogy elkezdt...

Ma van 1 hónapja, hogy elkezdtem fogyózni. 1 hónap alatt 6 kg ment le. Az ajánlott egészséges fogyás 5 kg körül van. Változtassak vagy ez a plusz 1 kg nem káros?

Figyelt kérdés
Napi 1400 kalóriát eszek, futás hetente négyszer. Az anyagcserém különösen jó.
2021. márc. 26. 10:02
 1/8 A kérdező kommentje:

88,7 kg voltam most vagyok 82,4.

174 cm lány.

2021. márc. 26. 10:03
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
ha nem vagy éhes, fáradékony, gyenge és nem fàzol szinte mindig, akkor semmi baj sincs.
2021. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Rosszul tudod. Az ajánlott egészséges fogyás a testsúlyod kb. 3 százaléka HAVONTA, ami a te esetedben 2,5-3 kiló. A fogyásod tehát túl gyors, növeld a napi kalóriád legalább 1600-ra! A másik pedig, hogy ilyen súllyal nem biztos, hogy jó ötlet a futás.
2021. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
Azt valószínűleg már érezné ha a futás tulsagos terhelné az ízületeit. Nekem is gyorsnak tűnik ennyi, vagy ha ilyen gyorsan sikerült ennyit, akkor egy ideig lehetne az a cél hogy ezt fenntartsd, aztán fokozatosan noveld, aztán megint "pihenésképp" "csak" az hogy fenntartsd..ilyen hirtelen változásnál én ezt làtnám veszélyesnek
2021. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Van rajtad azért nagyobb fölösleg, szóval első honapban normális víz, béltartalom miatt. Viszont tényleg meg kéne egyél 1600-700 kalóriát mert az 1400 tuti az alapanyagcseréd alatt van! És ha már most ennyit eszel később nem lesz hova csökkenteni, ha lelassul a fogyás/ megáll. Futnod tényleg nem annyira ajánlott talán, inkább bicikli, tempós séta legyen, futás meg olyan 70 kg körül mehet.

Egyébként ügyes vagy, csak így tovább! :)

2021. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy a következő hónapban csak 1-2 kiló megy le, vagy stagnál a fogyás egy ideig. Ne aggódj, kitartás!
2021. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Az első hónapban MINDIG több megy le. Várj még egy kicsit szerintem, könnyen lehet, hogy be fog lassulni a fogyás, beáll egy alacsonyabb szintre.
2021. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Nem baj a plusz 1 kg, és szerintem nem kell növelned a kalóriabevitelt, ez teljesen jó így, a diétában úgyis lesz olyan időszakod amikor kicsit belassul, úgyhogy nem kell aggódnod, hogy most ennyi ment le, majd később kevesebb fog
2021. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!