Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért fogyok, ha bőven túllépe...

Miért fogyok, ha bőven túllépem a kalóriakeretet?

Figyelt kérdés
Általában számolom a kalóriákat, de tegnap nem tettem,igaz,sokáig fenn voltam. Mára mégis egy kilóval kevesebb lettem (van miből fogyni).Mi ennek a magyarázata? Nem 1200 kalóriát ehettem, hanem többet. Nagyon köszönöm a válaszokat.

2021. máj. 8. 09:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Amugy 1200 kalóriát eszel egy nap? Ugye tudod hogy ez rettentő kevés és éheztetés?
2021. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Próbálok igen ezt nem túllépve táplálkozni, de mindig elérve ezt a minimum kalóriát. De vannak napok amikor természetesen többet eszem. Tegnap viszont úgy voltam vele, akkor eszem amikor a belső ritmus megkívánja. S akkor fogytam. Nem tudom, olvastam valamit a leptin szintről, lehet ez kezd normalizálódni.
2021. máj. 8. 09:41
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
#2 olvasd el újra, ez éheztetés, bőven 500- -OS kalória deficit alatt eszel, ami nagyon lesz jó, mert amint elkezdesz normálisan enni, a duplája fog vissza jönni mint ami lement
2021. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért fogysz, mert az a kalóriamennyiség, amivel "túlléped" a keretedet, még mindig jóval alacsonyabb, mint amire szükséged lenne. magyarul az 1200-as kereted annyira kevés, hogy még ha 400-500 kcallal többet eszel is, az is böven a fogyáshoz szükséges szint alatt van.
2021. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet akkor felmegyek 1500re
2021. máj. 8. 11:17
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
#5 inkább pihenőnapokon MINIMUM 1800-ra, edzésnapokon pedig MINIMUM 2200-ra
2021. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
gondolom deficitben vagy még így is. sztem az 1200 kcal bővel tartható, bár súlytól és magasságtól is függ. emelheted is ha kevésnek érzed, de nem szüksèges
2021. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora a súlyod, mennyire vagy magas és mennyire vagy aktív. Az 1200 valóban nagyon alacsony, az 1500 már jobb. Lehet, hogy e felé is mehetsz, ha elég magas vagy, elég nagy a súlyod és elég aktív vagy.

Egy kalóriakalkulátoron számítsd ki az igényedet. Ott valószínűleg fogja írni a fogyáshoz szükséges mennyiséget is.

2021. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

#9 még valamikor többet is eszek, a sok edzés mellett azért kell ám enni hogy tudjanak nőni az izmaim meg tudjon tovább kockásodni a hasam😏😘

De azért megnéznélek te milyen vagy drágám😊 gondolom olyan aki éheztetéssel próbál lefogyni és ezért tartja ezt olyan soknak, ez nem menő angyalom!

Nemtom hány éves lehetsz talán a 14-et megütöd, már kétlem ekkora értelmiségi szinttel😂😂

2021. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bár* hupsz elirtam köss bele ebbe is xd
2021. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!