Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát kéne egyek?

Mennyi kalóriát kéne egyek?

Figyelt kérdés

160cm-hez és 50-51 kilóhoz hány kalóriát egyek, hogy fogyjak is és izmosodjak is?

Eddig 1400-at ettem, úgy, hogy 4x edzettem, lassan, de fogytam legalább. Most 5x edzek, azt mondták az 1400 az nem elég, de úgy érzem hogy ebben a két hétben, hogy 1600 kalóriákat ettem, hogy ez túl sok. (Nem állok a mérlegre soha, de úgy érzem nem fogyok, nem is izmosodok.) 130g ch-t eszek, 110g proteint, 50-55g zsírt kb.

Félek, hogy visszahízom azt a picit is, amit leadtam, és mindig bűntudatom van ettől az 1600 kalóriától. Nem tudom, hogyan egyek, hogyan fogyjak, mi lenne a jó.



2021. máj. 26. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi energiát vigyél be amennyire a testednek igénye van. Ez nem egy konkrét szám, és sokmindentől függ. A szervezeted jelezni szokta. Ha éhes vagy egyél, ennyire egyszerű. Lehetőleg minőségben jobb ételeket.

Fogyni alapból nem fogyókúrákkal , meg koplalással kell. + Így is az egészséges/sovány testsúly határán állsz. Nem kéne betegesen gebére fogyni. Egészségtelen.

2021. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, nem látszik rajtam, hogy sovány lennék, mivel eléggé furcsán oszlik el rajtam a felesleg. Minden felesleg 1-2 helyen raktározódik, nem teljesen eloszlatva. Az orvos is mondta, ha szeretnék, még fogyhatok, tehát én is tudom ebből, hogy nem lennék akkor sem 'gebe'.


Ha viszont akkor eszek, amikor éhes vagyok, akkor szevasz 100+ kg év végére hihihi.

2021. máj. 26. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy nem mindegy a minőség. Én eszem ha éhes vagyok, de odafigyelek, hogy mit, és nem vagyok 100+kg. Épp ellenkezőleg, sokat fogytam.
2021. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!