Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát egyek, hogy még...

Hány kalóriát egyek, hogy még tudjak fogyni 1-2 kilót?

Figyelt kérdés

Eddig a kalóriaszámlálással elég jól lefogytam, 41 kiló vagyok, de még úgy 40-ig le akarok menni. Kezdek elakadni sajnos, eddig napi 1000 kcalt ettem, de úgy tűnik, ez már túl sok ahhoz, hogy fogyni tudjak.

Ha mondjuk 800 kcalra leviszem a napi adagom, szerintetek kb 2 héten belül le tudnék adni 1 vagy 2 kilót? Emellett persze edzek szinte minden nap.



2020. szept. 13. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
41 kg vagy?? Úristen, milyen magas vagy? Mert ha csak nem 150 cm vagy, a 41 kg már kórosan sovány!
2020. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kb 156 cm vagyok szerintem, bár elég rég volt a magasságom megmérve.
2020. szept. 13. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
1200kcal, alá nem mehetsz, de nincs is szükséged fogyásra, ha nem tetszik az alakod, akkor kezdj el sportolni. Legalább 1500kcal-t kellene enned.
2020. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ne akarj ennél kevesebbet enni.

esélyes, hogy elmarad a menstruációt. és az csak egy kicsi szelete lesz a kezdődő eü.problémáknak

2020. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remelem ez nem valami anorexiát kifigurázó kamu kérdés, mert ez egy betegség, amibe emberek belehalnak!


Ha nem kamu, akkor kedves Kérdező gondolkodj el, miért szeretnél a 41 kgodból tovább fogyni és én ellátogatnek pszihológushoz is, mert szerintem átestél a ló túloldalára, nehogy nagy baj legyen később!

2020. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!