Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyhatnék gyorsabban?

Hogyan fogyhatnék gyorsabban?

Figyelt kérdés
Jelenleg diétán vagyok és számolgatom a kalóriákat, de lassan beleőrülök és úgy érzem, nem normális, hogy fejből tudom, mi mennyi kalóriát tartalmaz és, hogy bűntudatom van már egy zero üdítőktől is. Rendszeresen sportolok, diétázom és mégsem jön össze semmi, tudom, hogy ez egy hosszadalmas folyamat, de lassan tényleg megőrülök. Ismertek olyan gyorsdiétákat, amik nem ölnek meg, de mégis hatásosak? Akár pár napos diétákat is mondhattok, esetleg tapasztalatokat is, ha vannak. Nagyon megköszönném. Nem szeretnék teljesen éhezni, mert az már a ló túloldala, de eredményt szeretnék végre!

2021. okt. 13. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne! A kalóriaszámlálás az jó módszer, a párnapos diétának semmi értelme, rögtön visszahízod! Inkább írd le az adataidat, illetve, hogy mennyit szoktál enni egy nap. Hátha tudunk neked segíteni, hogy miért nincs eredmény. Mondjuk heti max. 1 kilónál úgy se lesz nagyobb eredmény, de ha nincs rajtad túl sok plusz súly, heti 0,5 kg. Ha meg éheztetéssel letudsz fogyni sokat, annak mi az értelme? Szó szerint, ahogy újra normálisan eszel, vissza fogod hízni. Nincs hatásos gyorsdiéta, azt elfelejtheted. Után csak még jobban elveszik a motivációd. Mióta számolsz kalóriát, mennyi ment le eddig?
2021. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem is normális az állandó számolgatás. Én úgy fogytam,hogy minden másnap 20 km futás. Ennyire egyszerű és nem számolgattam,azt ettem ami jól esett.Nem kell ezt túlgondolni.Ha mozogsz lefogysz,ha nem akkor nem.
2021. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Olvass utana a fastingnek, kezdheted intermittent fastingel aztan par napos bojtel, sokkal jobb mint a keloria szamlalas, majd meglatod.
2021. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyors diéta nem maradandó és visszahízód. Egyél egészségesen és sportolj rendszeresen. A jó dolgokért meg kell szenvedni, de megéri.

A fogyáshoz sok idő kell. Hetente 0.5-1kg fogyás az ideális.

Ha semennyit nem fogysz, akkor rossz az étrend, vagy nem sportolsz eleget.

Akkor érdemes kikérni egy személyi edző véleményét. Ő még étrendet is ír, a céljaidhoz.

2021. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!