Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Baj az ha kalóriabevitelen...

Baj az ha kalóriabevitelen belül maradok de több a szénhidrát bevitelem a "megengedettnél"?

Figyelt kérdés
1500 kcalt eszem egy nap de megkívántam a spagettit. Készítek is durum tésztából. A viszont mindíg előre kiszámolom mennyit és mit eszem egy nap. A mai napi étkezésem 1481 kcal. Viszont a napi szénhidrát bevitelemet túl képem vele 50 grammal. Eddig Mindíg 160g alatt tartottam. Ez egy kivételes eset lenne.
2021. nov. 1. 09:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert ezt mondta az itteni dietetikus hogy azt nem szabad túl lépnem.
2021. nov. 3. 15:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Arra akarlak rávezetni a kérdéseimmel, hogy semmi értelme pont 160-nál meghúzni a határt, ez csak a képzetlen magyar dietetikusok agymenése, hogy ragaszkodnak a 160 g-hoz, akár 40 kilós nő, akár 150 kilós férfi az illető. Keress rá angolul és meglátod, hogy külföldön még csak nem is hallottak erről a baromságról. Tehát mégegyszer válaszolnék a kérdésedre, nem, nem baj. Ha mélyebben bele akarunk menni, akkor pedig az lenne a kérdés, hogy a dietetikus miért pont 160 g-t szabott meg. Ilyenkor nyugodtan kérdezz rá. Fontos, hogy te is értsd, mi miért történik, ne csak vakon kövess egy képzetlen szakembert. Ha nem tud/akar válaszolni, az egy jel, hogy kérd vissza a pénzed.
2021. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Elgondolkodtató amit írsz. Megfogom kérdezni.
2021. nov. 4. 06:33
 14/15 anonim ***** válasza:

A 160g ch diéta jó nagy hülyeség, csak szólok, magyar divat, ráadásul káros is, mert a legtöbb hülye ezt a sablont ajánlja viszont az IResek többségének nem segít hosszútávon, mert nagyon sok. Az IR egyéni állapot függvényében kezelendő, nem egy sablonnal amit mindenkire vàlogatás nélkül ráhúznak.

Én nagyjából a felét eszem, és csak így tudtam lefogyni IR , PCOS, PMA mellett.

2021. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont hogy nagyon kevés a 160 g, nem sok.
2021. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!