Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan hagyhatom abba a...

Hogyan hagyhatom abba a folytonos evést?

Figyelt kérdés

Elég sokat híztam az utóbbi időben, és nyárra jó lenne formába hozni magam de viszont mindig azt érzem hogy ennem kell és hogy mindig valami édességet akarok enni. Már neki kezdtem párszor de egyszerűen nem birok ellenállni ezeknek az ételeknek. Ha le ülök enni utána veszem észre csak hogy mennyit ettem és persze utána van bűntudatom. Gondolom hogy unalomevő vagyok csak nem igazán vam olyan hobbi, amit szívesen csinálnék(vagyis egyenlőre nem találtam később lehet sikerül majd) úgyhogy nem tudom mit tegyek hogy ez abba maradjon. Az edzéssel nincs bajom sőt szeretem is, csak az étel nem jó sem a mennyiség sem maga az étel.

16/L

160cm kb

81 kg



2022. jan. 10. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell otthon édességet tartani. Ha rágcsálhatnékod van, zöldséget, gyümölcsöt rágcsálj.
2022. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Amikor legközelebb kaja közelít a szádhoz, ne nyisd ki. Vagy csak naponta ötször tíz percig nyisd ki, ha épp valami egészséges kaja közeledik.
2022. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én króm tartalmú táplálékkiegészítot kezdtem bevinni a szervezetembe. Nekem sokat segít,úgy nm annyira kívánom az edeset.volt ,H egy hétig nm szedtem megint zabalhatnekom lett. 50gr sima zab, édesítőszer és kakaó,meleg víz és picit hagyom állni olyan mint egy csokipuding és laktató és a zab nagyon egészséges,a vércukorszintet jól tartja.es a napi protein adagot felemeltem,főtt tojás, csirke sütve,bab és ezek jól tekintenek.es ahogy mozgok az izmoknak jót tesz a protein.telen én utálom a salátát, viszont a cékla,uborka , káposzta savanyúságkent kb alig tartalmaz kalóriát.azt bármennyit lehet enni.probalj olaj mentesen főzni,pl nagy adag minestrone levest,az tele van zöldséggel és a bab miatt laktató.vagy bármilyen babos étel.3hetente eljarok kész ételt enni,ez a jutalmam,cheatday.
2022. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ez volt a bajom, folyton ehetnékem volt, nincs jó kapcsolatom az étellel. Én nem ettem, hogy jaj ne hízzak meg, viszont egész nap szedegetésen kaptam magam.

Ezt azzal , hogy olyan ételeket készítek aminek alacsony a kalória tartalma ebből jól laktam pár óráig, nem volt nassolni való kedvem a következő étkezésig, az édességgel meg megleptem magam, nem kell azt sem kidobni, de jó ha kevés van belőle otthon.

2022. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezt azzal oldottam meg...
2022. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!