Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kockahas étrend / kalória...

Kockahas étrend / kalória bevitel 16 évesen mennyit lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok 180 cm 68-69kg között mozgok úgy álltalában. Nagyjából egy hete kezdtem el edzeni (hasra rendes edzéstervel és mellé csak olyan ételeket eszek amiket lehet) Viszont! Csak most kezdtem el mérni igazából úgy pontosabban ,hogy mennyit viszek be. Ilyen méretek és életkoromhoz képest mennyi az a kalória mennyiség amennyit belehet vinnem az edzés mellett?

2022. jan. 29. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan mit takar a "kockahas étrend"? Illetve milyen ételeket "lehet" enni? Úgy látom mindenki bedől annak, hogy vannak jó és rossz ételek, nehogy átmenjen ez egy étkezési zavarba.

Egyébként a neten vannak olyan oldalak, ahol beírod az életkorod, napi aktivitásod, súlyod, nemed és kidob egy számot. Ezt nem érdemes szentírásnak venni, ha 5 alkalmazás más értéket ad ki, akkor abból próbálj egy köztes értéket tartani.

2022. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem írta a kérdező, hogy vannak jó és rossz kaják, azt kérdezte, hogy kockahas eléréséhez mennyi kalóriát ehet.
2022. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
A kockahas elérésére nem kalóriák, hanem testgyakorlatok szükségesek. Ennek kell utána nézni.
2022. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez nem feltétlenül így van.Persze a legtöbb esetben valóban akkor lesz kockahasa az embernek ha 1.: letisztítja a pocakját, és ezalatt nem a mosakodást értem :) 2.: erősíti a hasizmait.Viszont vannak olyan mázlisták,akiknek elég az első pontot elérni,és negyed annyit sem kell rá dolgozni,mint másnak.Genetika.

2022. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as, végezhetsz te bármennyi testgyakorlatot, ha mellette sz.rul eszel.
2022. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!