Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő után kell orvoshoz...

Mennyi idő után kell orvoshoz menni, ha kalóriaszámlálással nincs fogyás?

Figyelt kérdés

Tehát ha minden pontosan van vezetve, mennyi idő után gyanús, hogy kevesebb kalória kell, vagy egyéb egészségügyi gond lehet?


(Nem rólam van szó, vagyis előre parázok, hogy ez lesz.)


2022. febr. 10. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Labort, TSHt, cukrot nézetni bármikor lehet. Orvoshoz menni akkor kell, ha a labor eltérést mutat.
2022. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek a linkek meg bácsik, tisztában vagyok vele, hogy az is számít, hogy mit eszek, ugyanannyira, mint az, hogy mennyit.


Csak azt kérdezem, hogy mennyi idő az, ami alatt ha nem, vagy csak elenyésző mértékben indul be a fogyás, akkor valami más probléma állhat fenn.

2022. febr. 10. 13:19
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha deficitben vagy, beindul a fogyás. Ha nem indul be, nem vagy deficitben.
2022. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan, hogy valaki deficitben nem fogy.

Olyan lehet, hogy nehezebben fogy, jobban figyelni kell, nagyobb deficit kell, lassabban megy, genetikailag hízásra hajlamosabb. Olyan nincs, hogy a semmiből súlyt tartasz/hízol.

2022. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
És mi van, hogy ha azt hiszem, hogy deficitben vagyok? Eszek 1300 kalóriát, de csak 1000-et kellene? Meddig csökkenthetem?
2022. febr. 10. 13:24
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Hagyjad mar ezt a bácsizásodat, barom, mindenhova ugyanezt hányod be.



Kérdező: ha csak azt hiszed, hogy deficitben vagy, akkor az lesz a baj, hogy nem tudod pontosan, mennyit eszel. Nem csökkenteni kell, hanem számolni, és pontosan mérni. Számolod pontosan?

2022. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Én anno a zöldségeket és az olajat a salátámra nem számoltam, viszont most elkezdtem és rájöttem, hogy kitesznek ezek napi 100-150 kalóriát is.


Szóval szerintem erre figyelj.

2022. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
1200 alá semmiképp nem szabad menni.
2022. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nagyon pontosan számolom. Mérleggel mindent kimérek. Külön füzetben vezetem úgy, mint az Esőember. Olaj is, minden. Ha megkívánom az édeset, nekem elég egy kis tej, azt is kimérem pontosan.


Esetleg abban lehet eltérés, hogy a brokkolit, borsót fagyasztottan mérem le, de ekkor is csak a gramm az, amiben tévedek, a kalória nem.


Olyan lehet-e, hogy pl. több fehérjét kéne ennem, vagy kevesebb gyümölcsöt. Tehát hogy ha 1200 kalóriát eszek, de rossz az összetétel (a makrók), akkor nem fogyok.

2022. febr. 10. 14:59
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem nagyon lehet olyan sem, max az ételeid nem lesznek egészségesek, de fogynod kéne.

Hány centi vagy, milyen súlyból, hány kalóriát eszel? Mit sportolsz?

2022. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!