Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kevés 1200 kalóriát viszek be...

Kevés 1200 kalóriát viszek be mégis hízom. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Az edzésben 1 hónapot ki kellett hagynom... a két hét alatt heti 3 súlyzós edzés ami kb 30-40 perc és heti 5 aerobik mellett nem hogy fogytam, pont híztam.. kevés lenne a kalória? Mi lehet a gond?

2022. febr. 18. 08:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem híztál 2 kiló zsírt, valószínűleg a mozgás hiányában a szervezetedben több szénhidrát van, ami vizet köt meg. Ez a hormonaiddal és a bevitt só mennyiséggel is összefügghet, hogy mennyi plussz vizet kötsz meg.

Ahhoz hogy 2 kiló zsírt szedj fel, 14 ezer kalória többlet kellene, ami a diétádat nézve kizárt, hogy becsúszott.

Ha nem fogysz tovább egyébként, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy kalória deficitben. Vagy azért mert rosszul számolod a kalóriákat, vagy mert olyan sokáig éheztetted magad, hogy a szervezeted hozzászokott, hogy ennyit kap, és lejebb ment a kalória igényed,máshol kompenzál a tested, pl. sokkal inaktívabb vagy napközben, ami lehet fel se tűnik.

2022. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
2 hét múlva jelentkez... emeltem a kalorián és kiderul
2022. febr. 19. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!