Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyivel ehetek többet?

Mennyivel ehetek többet?

Figyelt kérdés

Pontosan ma van 1 hónapja hogy elkezdtem számolni a kalóriákat,

sikerült leadni 5kg-t,1700 kcal bevitel mellett.


Arra gondoltam,tartanék heti vagy kéthetente 1 "csaló"napot,amikor ugye többet lehet enni.


Szerintetek mennyivel emelhetem feljebb?

2200-2300 kell súlytartáshoz,akkor ennyit ehetek pluszban csaló nap alatt?

Vagy hogy van ez?Nyilván nem ennék meg 10 BigMc-et,csak ezen a napon szabadabban ennék.

Vagy inkább várjam meg amikor elkezdek stagnálni?



Eddig szépen lement ez az 5kg,de ez még csak a kezdet,hátra van még 25,de nagyon motiváló ez az 5kg eredmény. :)


2022. márc. 4. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha a súlytartási kalóriádon eszel akkor az egy olyan nap lesz ami nem járul hozzá de nem is hátráltat a fogyásban
2022. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak el ne kezdd a kalóriaszámlálást, mert azt a Coca Cola cég hintette el, hogy minden kalória egyforma, legyen az saláta vagy cukrozott kóla! Hiába van adott kalória egy zöldségben, attól az még nem tud mind felszívódni, míg egy cukrozott üdítőből gyorsan felszívódik mind. Inkább hallgass a szakértőre, majd ő elmondja neked a frankót, meg még a tutit is: https://www.youtube.com/watch?v=EpRrD58Ah3Q
2022. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abból az 5kg-ból 3-4 csak víz. Motiváló maga a szám de zsírból még alig vesztettél.

Csalónapon ne menj a súlytartó érték felé. A másik, hogy könnyű beleszaladni,elveszíteni a kontrollt és túleszel vagy egyre gyakrabban csinálod.

Inkább próbáld meg a napi keretedbe beilleszteni azt amit kívánsz.

Én személy szerint a menzesz idejére időzítem a csalónapot, mert olyankor egy lovat is meg tudnék enni.

De amúgy saját magadnak kell kitapasztalni, hogy mikor mi fér bele.

2022. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!