Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriabázisban mi számít...

Kalóriabázisban mi számít átlagos aktivitásnak?

Figyelt kérdés
Ugye belehet állítani, hogy milyen életmódot űzök, ha én kollégista vagyok és naponta minden hova gyalog megyek így kb összejön olyan 10000 lépés valamikor több valamikor kevesebb egy kicsit. Ez melyik aktivitási formának felel meg szerintetek a kalóriabázisban?

2022. márc. 6. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
10000 lépés az kb 8km naponta, szerintem ez átlag feletti, a mai modern világban sokszor az embereknek max a fele jön össze
2022. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy számolj inkább átlagossal. Átlag feletti kb aki napi 8 órát talpal a gyárban dobozokat hurcolva. Vagy a postás, biciklis futár, aki napi több órát teker.
2022. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos.
2022. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

számold ki magadnak

a kalóriabázis kiiírja a BMR_t is (alap alapanyagcsere) a te aktivitásoddal kb 1,2-vel, 1,3-mal kell felszroozni a BMR-t, hogy megkapd a súlytartó kalóriát. ha sportolsz is akkor többet

2022. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!