Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diétás italporral helyettesíte...

Diétás italporral helyettesítenék 1-2 étkezést. Működhet?

Figyelt kérdés

Ebédet rendelek, reggelivel és vacsival gondban vagyok. Hiába készítek valami diétás egészségeset, akkora étvágyam van hogy simán megeszek ezekből is túlságosan sokat.


Néztem ezeket az italporokat, 1 adag 200 kcal körül van, 20 g ch, 25 g fehérje.


2022. márc. 17. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez az éhségedet nem fogja elvenni.

Salatából megehetsz egy kilot is, egyél hozzá tojást, húst, halat

2022. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Pl. 3 tojás sok zöldséggel, 1 szelet tk kenyérrel kellene, hogy laktasson, főleg vacsorára. Egyébként sem kell mindig lennie valaminek a gyomorban, nem jó, ha folyamatosan emészt.
2022. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy étvágyad van, akkor csak még nagyobb lesz, ha evéa helyett megiszol egy ilyet. Úgy fogod érezni, hogy nem ettél semmit, nem tölti meg a gyomrot.
2022. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Egy étkezést simán kiválthatsz vele, kettő már neccesebb.

Én a Biotech Diet Shake-et szoktam, ha rohanok, nincs időm rendesen enni, de valamit azért kellene. Vagy ha reggel megyek edzeni, akkor edzés előtt ezt szoktam "reggelizni", mert rendes kaja után egy 2-3 órát nem tudok rendesen edzeni.

Nekem bevált. Ez egy sűrű ital lesz 3-4 perc állás után, van benne elég sok rost, tehát nem egy vízszerű valami, kitölti a gyomrot, jóllakok tőle.

Akkor is szoktam inni, ha este rámjön az édesség-ehetnék, mert finom is, jó hidegen, lassan elkortyolgatva simán kivált egy csokit vagy sütit.

De napi több étkezést nem váltanék ki vele, elsősorban rendes, szilárd, egészséges kaját kell enni inkább.

2022. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Én benyomtam egy pizzát meg 2 baklavát, fhuuuu... hát nekem ez bevált úgy érzem :-D
2022. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én volt, hogy kiváltottam vele étkezést, de nem mondanám, hogy nem voltam éhes. Viszont 1-2 hét után konkrétan hányni tudtam volna ezektől. Vacsorára valami sós vagy paradicsomos lében lévő halat tudom ajánlani zöldséggel, kevés kenyérrel.
2022. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6

Szintén így voltam, ittam ezeket a porokat nem is tudom hány ízben, mégis 1 hónap után képtelen voltam meginni. Hányni tudtam volna tőle

2022. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!