Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jövő heti tervek, jó lesz?...

Jövő heti tervek, jó lesz? (Étrend)

Figyelt kérdés

Hétfő:

Reggeli: 1db virsli(40g) + 2db tükörtojás + fél zsemle

Ebéd: 100g főtt barna rizs + 100g főtt csirkemáj

Vacsora: 1db paradicsom + 50g sajt


Kedd:

Reggeli: 3db pilos túró rudi (3*30g)

Ebéd: 1 tányér zöldségleves (sárgarépa, zeller, zöldborsó, rizs)

Vacsora: 1 db piros kaliforniai paprika + 125g zsírszegény túró


Szerda:

Reggeli: egy csomag belvita jóreggelt keksz

Ebéd: 80g májas hurka + 120g kígyó uborka

Vacsora: 2db főtt tojásfehérje + 1db paradicsom


Csütörtök:

Reggeli: zabkása(25g zabpehely+150g kefir+fél db banán)

Ebéd: zöldségleves (mint kedden)

Vacsora: 100g főtt csirkemell+100g jégcsapretek


Péntek:

Reggeli: 1db kifli + 3 szelet párizsi + 2 szelet sajt

Ebéd: 80g véres hurka + 2 db paradicsom

Vacsora: 125g zsírszegény túró + 1db piros kaliforniai paprika


Szombat:

Reggeli: semmi

Ebéd: fél pizza

Vacsora: semmi


Vasárnap:

Reggeli: semmi

Ebéd: 2 doboz fekete erdő desszert

Vacsora: semmi


2022. márc. 25. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez rettentő kevés, amúgy összetetelileg nem lenne annyira szar de második nap ki fogod zabálni a hűtőt.
2022. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na végre.

Arra számítottam, hogy szerintetek kevés lesz, de azért nem hinném, hogy annyira szar lenne.

Eddig kb nasin éltem. 2db 300grammos oreos Milka csoki 3 nap alatt meg ilyenek. 2 zacskó sajtos cheetos stb. Nutellás palacsinta dögivel. Túró rudiból nem 3 db hanem 3 csomag együltő helyben. Szó szerint semmi zöldség. Gyümölcs kb heti 1* 3-4 banán aztán szia.

Tudom, ezt nem fejtettem ki, de összességében nem hiszem, hogy olyan nagyon szar a jövőbeli elképzelésem.

Majd kiszámolom úgyis, hogy pontosan mi mennyi kcal, azért az 1200 legyen meg. Csak kb írtam, hogy ilyesmi arányok lennének. Nem a legegészségesebb menü, sőt. De tőlem ennyi telik.

És azt olvasom mindenhol, hogy a mennyiség számít, az, hogy miből viszem be, fogyás szempontjából tökmindegy. Merthogy ha csak 1 tábla csokit eszek egész nap, ami 5-6 száz kcal, azzal is fogynék.

2022. márc. 25. 22:26
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért nagyon rossz a terved, mert egyik szélsőségből ugrasz a másikba. Gondolom most hétvégére meg még az a terv, hogy telezabálod magad, mert hétfőtől "diéta". Így soha nem fogsz tudni életmódot váltani meg lefogyni.

Ha tényleg ennyire sokat nassolsz, annak lehetnek lelki okai is, akkor azokat kell megkeresni. Vagy ha nincsenek, akkor is fokozatosan változtatni, mert ez így fenntarthatatlan. Nagyjából szerdáig kibírod az 1200 kalóriát, aztán csütörtökön már megveszed a következő óriásmilkát.

2022. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Kevés és rossz is
2022. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"És azt olvasom mindenhol, hogy a mennyiség számít, az, hogy miből viszem be, fogyás szempontjából tökmindegy."

Igen, fogyás szempontjából mindegy, de ott van az egészség és a közérzet is. Ha koplalsz, akkor csak hízékonyabb leszel, a mostani súlyodat is alig leszel majd képes tartani. Hajhullás, remegés, erőtlenség, epekövek, szervi elégtelenség, hormonzavar stb. nem túl kellemes dolgok. Elsőre jól csinálni könnyebb, mint utána a károsodásokat nagyjából helyrehozni.

2022. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!