Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mekkora kalória keretet...

Mekkora kalória keretet állítsak be?

Figyelt kérdés
34 éves, 160 centi magas és 65 kilós nő vagyok, egy másfél éves kisfiú anyukája. Terhesség alatt 20 kiló jött fel, ebből 10 leolvadt szülés és szoptatás után. A maradék 10 azonban tartja magát. Szeretnénk még egy babát, rajta is vagyunk az ügyön. Tudom, hogy a diéta most nem jó, nem is most akarok az 55 kilós súlyomra visszamenni. (Amivel magamnak a legjobban tetszettem, nekem az 50 kiló kevés, voltam régen annyi is.) De azt sem akarom, hogy a következő terhességkor is elszaladjon velem a ló. Csak figyelni nekem nem elég, hogy egészségesen egyek, mert általában a mennyiségekkel szoktam elszallni, illetve az utolsó falatig mindent meg kell enni, kaját nem dobunk ki, illetve érzelmi éves is sajnos igaz rám. Kell egy külső kontroll, hogy ennyit ehetek, nem többet, és a kalória számolás talán a legjobb erre. (sokat olvastam a témában, de egy dolog az elmélet, egy dolog a gyakorlat. Elméletben én is kiválóan tudom, hogyan kell felül kerekedni ezeken a rossz örökségeken, szokásokon.) Edzést külön nem írom, mert vagy jóga vagy pilates minden nap van, illetve szoba bicikli, séta is rendszeresen. Edzéssel nem fogyni akarok, az a jó közérzetem es egészségem miatt van.

2022. ápr. 27. 14:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Marmint terhesség előtt se, ha babát akarok
2022. ápr. 28. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!